Šveits asus kohtumist juhtima teisel kolmandikul, kui täpne oli Gregory Hofmann (33.44). Lätlastel tuli kaotusseisus mängida kõigest 31 sekundit, kui tabamuseni jõudis Miks Indrasis.

Lisaaja suunas tüürinud kohtumises pidi Läti kaotusega leppima alles viimastel minutitel. Nico Hischier viis 3.39 enne matši lõppu Šveitsi 2:1 juhtima. Seejärel võttis Läti väravavahi väljakult ära, kuid 41 sekundit enne lõpuvilet viskas Simon Moser litri veel tühja väravasse.

Kui Lätil on tabelis võit ja kaotus ning kolm punkti, siis Šveitsil on kahest mängust kaks võitu ehk kuus silma.

B-alagrupi tabeliseis 2. vooru järel: 1. Šveits 6 punkti, 2. Tšehhi 6, 3. Venemaa 6, 4. Rootsi 3, 5. Läti 3, 6. Norra 0, 7. Austria 0, 8. Itaalia 0.

A-alagrupis teenis samal ajal suureskoorilise võidu Kanada, kes alistas Suurbritannia koguni 8:0. Kanadal on tabelis võit ja kaotus ning kolm silma. Suurbritannia on kaotanud seni mõlemad kohtumised.

A-alagrupi tabeliseis 2. vooru järel: 1. Soome 6 punkti, 2. Saksamaa 6, 3. USA 3, 4. Kanada 3, 5. Slovakkia 3, 6. Taani 2, 7. Prantsusmaa 1, 8. Suurbritannia 0.