"Võitlesime lõpuni ning see andis hea maitse. Vastane oli meist enesekindlam, pani viskeid paremini. Ise jooksime teatud hetkedel kokku, nii see vahe kärises," rääkis 17 punkti ja 6 lauapalli kirja saanud Toomas Raadik pärast mängu teleülekandes.

Pärnu oli külalistega hädas esimesest veerandajast peale, mis kaotati 12:18. Poolaja võitis Liepaja 39:27, kolmanda veerandaja lõpuks olid tablool lätlaste edunumbrid 56:41.

Heiko Rannula lisas 12 punkti, Zivojin Grubovic tõi koju 10 punkti. Liepaja parimana viskas Paul Hill 17 punkti, 13 silma ja 7 lauapalli sai kirja Artis Ate, 13 punkti ka Kristaps Miglinieks.

Vaata kohtumist täispikkuses:

Teises mängus, mis toimus Võru spordikeskuses, ei jätnud TÜ/Rock Valgale mingit sõnaõigust ning purustas vastase 30 punktiga.

Valmo Kriisa oli Rocki resultatiivseim 19 punkti ja 6 lauapalliga, 15 punkti ja 5 korvisöötu sai kirja Vincent Simpson, 11 punkti ja 7 lauda lisas Joosep Toome, 10 punkti ja 10 lauda Timo Eichfuss. Valga parimana viskas Kristjan Evart 16 punkti.