Avaveerandi 19:17 võitnud Kalev/Cramo jäi poolajaks 36:44 taha, kuid juhtis viimase veerandi eel juba 59:54.

Kolmandal veerandajal tabas Kalev/Cramot järjekordne tagasilöök, kui Bamba Fall vigastas põlve ja lahkus platsilt valugrimassides.

Kalevi parimana viskas Frank Elegar 20 punkti, Ty Abbott lisas 19, Gary Wilkinson 18 ja Gert Dorbek 14 silma. Vene viskas Prienai eest 15 punkti, kaotajate resultatiivseim oli 19 punktiga Gediminas Orelik.

Prienaile oli see sel hooajal alles esimene kaotus Balti liigas.

Kalev kerkis G-grupi liidriks täisedu kolme võiduga, Prienai järgneb kahe võidu ja ühe kaotusega. Alagrupi kolmas on ühe võidu ja kahe kaotusega Jelgava - Läti klubi alistas laupäeval võõrsil seni kõik kolm mängu kaotanud Palanga.

Täisedu kolme võiduga juhivad Balti liigas oma vahegruppe ka Tartu Ülikool Rock ja Rakvere Tarvas.