Kalev kaotas avaveerandi 21:26, olles vahepeal lausa 8-punktilises kaotusseisus. Teise veerandaja võitis Kalev punktiliselt 25:18 ja haaras poolajaks 46:44 edu. Kolmanda veerandajaga tegi Kalev võimsa 31:17 spurdi ehk viimast veerandit alustati seisul 79:64.

Kalevi uus leegionär Branko Mirkovic teenis kolmandal veerandil teise tehnilise vea ja eemaldati mängust. Selleks hetkeks oli ta visanud 13 punkti, korjanud 3 lauapalli ja andnud 3 korvisöötu.

Supermängu tegi võitjate ridades valgevenelane Vitali Ljutõtš, kes viskas 47 punkti ja purustas sellega Balti liiga rekordi. Lisaks kanti ta arvele 8 lauapalli.

Rain Veideman panustas võitu 11 punkti ja 7 lauda. Baronsi resultatiivseim oli 22 punktiga Davis Geks. Kristaps Mediss lisas 16 ja Denis Krestinin 15 silma.

Veerandfinaali kordusmäng peetakse järgmisel neljapäeval Riias. Poolfinaali pääseb kahe mängu kokkuvõttes rohkem punkte visanud meeskond ehk Kalev võib endale nädala pärast lubada kõige rohkem 18-punktilist kaotust.