Eile selga vigastanud Kristjan Kangurita mänginud Eesti kaotas avaveerandi 11:21 ja jäi poolajavileks taha 32:41. Kolmanda veerandi lõpuks kärises vahe 15-punktiliseks (50:65) ning ohtlikult lähedale eestlased enam ei jõudnudki.

Eesti resultatiivseim oli täna Sten-Timmu Sokk 19 punktiga, Siim-Sander Vene ja Erik Keedus lisasid mõlemad 14 ja Janar Talts 13 punkti. Vastaste poolel tõi Andrija Stipanovic 19 punkti, Elmedin Kikanovic lisas 15 silma.

EM-il Venemaa, Prantsusmaa, Soome, Poola ning Iisraeliga ühte alagruppi kuuluvad bosnialased alustasid Horvaatia turniiri dramaatilise 80:79 võiduga iisraelaste üle. Eile kohtuti võõrustajatega Horvaatiast ning sedapuhku võeti vastu võrdlemisi kindel, 79:97 kaotus.

Eesti koondise jaoks oli tegemist viimase EM-finaalturniiri eelse kontrollmänguga. Järgmine kohtumine on järgmisel laupäeval juba Riias Tšehhi vastu. Lisaks kuuluvad Eesti alagruppi Leedu, Läti, Ukraina ja Belgia.