VIDEO | Delfi rallipäeva karmimad väljasõidud, Juss Laansoo pani hetkeks publiku muretsema

 (2)

Delfi rallipäeva krosskardivõistlus pakkus publikule nii nappe päästmisi kui ka väiksemaid avariisid, millest tõsiseima tegi endine motokrossisõitja Juss Laansoo.

Laansoo läks lohutusringis kokku Joosep Ralf Nõgesega, kuid esimesest kurvist paraku kaugemale ei jõudnud. Krosskart kihutas otse rajapiirdesse. Laansool läks pisut aega, et autost välja saada, kuid lõpuks näitas ta siiski publikule püstist pöialt. "Turvapuur on ju ümber, mis seal ikka juhtuda saab!" kõlas mehe esimene kommentaar.

"Ma pole nii proff, et selgitaks välja, mis juhtus. Võtsin teise auto, millega polnud enne sõitnud. Ju siis oleks pidanud teistmoodi lähenema. Käitus ootamatult. Kui ma oleks selle ala proff olnud, võib-olla oleks isegi mõelnud ja ära päästnud midagi käsipiduriga. Aga kangestusin. Täpselt sellise hooga oligi vaja minna, aga auto lihtsalt ei pööranud nii, nagu ma ootasin. Palju aega ei kulunud, kui tuli lõpp..." kommenteeris Laansoo hiljem Delfile.

"Päevaga jään muidu väga rahule. Kihvt perepäev, nagu välja oli reklaamitud. Äge oli see, et lastel oli palju tegevust!" lisas Laansoo.

Vaata videot!