Venemaa hokikoondise peatreener pärast 0:3 kaotust: närvid vedasid alt

 (6)
Oleg Znarok ja Venemaa hokikoondis
Oleg Znarok ja Venemaa hokikoondisAFP

Venemaa jäähokimeeskonna peatreener Oleg Znarok ütles pärast Moskvas alanud MMi avamängu 0:3 allajäämist Tšehhimaale, et venelased ei suutnud kodupubliku ees närvipingega toime tulla.

"Kodune MM-turniir, me ei saanud hästi närvipingega hakkama. Esimene kolmandik oli meie poolt igati hea, kuid me ei suutnud väravat visata. Kahjuks mõjutasid mängu tugevalt eemaldamised. Me ei suutnud oma arvulisi ülekaale realiseerida, aga kõige tähtsam, et me jätsime üldse oma momendid kasutamata," selgitas Znarok kaotuse järel Venemaa ajakirjanikele.

Ühtlasi kiitis peatreener oma mängijate käitumist matši järel. "Poisid võtsid kaotuse vastu ilma igasuguse paanikata. See on alles turniiri algus," sõnas Znarok.

Tšehhide teise värava autor Roman Cervenka ütles, et nad läksid mängule väga enesekindlalt ja see tõi ka edu. "Me teadsime, et Venemaal on tugev võistkond ning nad on selle grupi suursoosikud., kuid me oleme nende vastu alati hästi mänginud ja tihti ka võitnud. Seega olime ka seekord kindlad, et suudame seda taas," kommenteeris Cervenka.