Pärast väravateta lõppenud avakolmandikku viis venelased 25. mänguminutil juhtima Aleksander Radulov. Teise kolmaniku lõpus, täpsemalt 38. mänguminutil, kindlustas korraldajamaa eduseisu Ilja Kovaltšuk.

Edasipääs kindlustati lõplikult mängu viimastel minutitel, kui Radulov litri tühja väravasse saatis ning Aleksei Tereštšenko 40 sekundit enne lõppu venelaste neljanda värava viskas.

Veerandfinaalis läheb Venemaa vastamisi Soomega, kes pääses otse veerandfinaali tänu sellele, et oli parim gruppides teiseks jäänud meeskondadest.

Päeva esimeses kohtumises alistas Sloveenia 4:0 Austria ning kohtub järgmisena veerandfinaaliks kõrgeima asetuse saanud Rootsiga.

Kell 19.00 alustavad võitlust veerandfinaal-koha eest Slovakkia-Tšehhi ja Läti-Šveits.