Värske Eesti meister SELL-i mängudest: "Super üritus!"


Võrkpall SELL-i mängudel
Võrkpall SELL-i mängudelFoto: Kaimo Puniste / www.kmzphoto.eu, KMZ Photo

16. -18. mail Tartus toimuvate SELL-i üliõpilasmängude võrkpalliturniiri üks tunnustatumaid osalejaid on kahtlemata Taavi Nõmmistu, kes krooniti kuu aega tagasi Tartu Bigbanki ridades ka Eesti meistriks.

Tartu Ülikooli esindaval Nõmmistul on mängude kohta ainult häid sõnu lausuda. "Väga lahe on, sest pole kunagi sellistel üliõpilasmängudel käinud. Tavaliselt ei ole võrkpallihooaja sees [mängudele] lubatud. Super üritus, korraldus on tasemel!" sõnas Nõmmistu.

Värske Eesti meistri sõnul Tartu Ülikoolil turniiriks kindlat eesmärki seatud ei ole, kuna oldi arvestatud ka meestega, kes hetkel Eesti koondisega Valgevenes on. Esialgsete plaanide kohaselt oleksid pidanud SELL-i mängudel Tartu Ülikooli särki kandma ka teised Bigbanki võrkpallurid Kevin Soo, Rait Rikberg ja Andres Toobal.

Nõmmistu arvates on palliplatsil olles selgelt tunda, et omavahel on vähe kokku mängitud. "Meeskonnad ei ole sellised, kes igapäevaselt koos mängivad. Mehed pannakse üheks turniiriks kokku, mille tõttu jääb vajaka heast kokkumängust," lausus Tartu Bigbanki diagonaalründaja.

SELL-i üliõpilasmängude meeste võrkpalliturniiri finaal peetakse Eesti Maaülikooli spordihoones pühapäeval, 18. mail kell 13.30.