Sealjuures läksid suvepealinlased 4. veerandajale vastu veel 12-punktilises kaotusseisus, aga viimasel 10-minutilisel perioodil tõmmati hea ründetegevusega vahe minimaalseks.

Näiteks said Pärnu mehed tabloole ka 73:73 viigiseisu ja kuigi pärast seda vahet üle 1-2 punkti ei lastud, siis Eesti klubil endal ette minna ei õnnestunudki ja seega tuligi lõpuks leppida valus 83:85 allajäämisega.

Pärnu parimana viskas tervelt 26 silma Andrew Warren, lisaks jäi tema arvele 4 korvisöötu ja 4 lauapalli. Silver Leppik toetas teda 17, Joonas Järveläinen 12 ja Norman Käbin 11 punktiga. Rain Raadik tõusis meeskonna parimaks nii söötude (5) kui lauapallide (6) arvestuses. Samuti sai ta kirja 4 punkti.

Nädal tagasi Raplale 78:84 alla jäänud Lietkabelise särgis oli 23 punktiga resultatiivseim Valdas Vasylius. Brandon Wood toetas teda 19 silmaga.

Lietkabelisel on pärast tänast kirja 3 võitu ja 1 kaotus. Pärnu jätkab kahe kaotusega, sest avamängus jäädi 65:89 alla Valmierale