Kogu kohtumise vapralt Šveitsi rünnakuid tõrjunud Läti jaoks terendas juba 0:0 seis, lisaaeg ja vähemalt üks punkt, ent Šveitsi viimasel rünnakul lükkas Simon Moser litri värava ette, lätlaste hiilgemängu teinud väravavaht Edgars Masalskis pani kepi vahele, sealt põrkas litter vastu Läti kaitsjat, sealt väravasse. Ametlikult kanti värav Moseri arvele.

Teises C-grupi kohtumises alustas Rootsi võimsalt - 11. minutil viis Erik Karlsson rootslased ette 1:0, 14. minutil tegi Patrik Berglund 2:0. Teise kolmandiku viiendaks minutiks juhiti Henrik Zetterbergi ja Karlssoni väravate järel juba 4:0. Järgneva kuue minutiga jõudis Tšehhi Marek Zidlicky ja Jaromir Jagri tabamustest lähemale, ent viimase 30 mänguminutiga 4:2 seis enam täiendust ei saanud.

Homme alustavad mängudega A ja B grupi meeskonnad. Kell 10 hommikul kohtub Soome Austriaga (B), 14.30 Venemaa Sloveeniaga (A) ja Slovakkia USA-ga (A), õhtuses mängus kell 19 on vastamisi Kanada ja Norra (B).