Rock alustas Rootsis toimunud kohtumist hästi ja läks kiirelt 10:2 juhtima. Dolphins vähendas kaotusseisu veeranadaja lõpuks 17:20-le.

Teine veerandaeg kuulus Rocki taktikepi all ning puhkama mindi valitseva Eesti meistri 47:37 dikteerimisel.

Kolmanda veerandaja järel juhiti 64:55 ja seitse minutit enne normaalaja lõppu 73:57. Võiduks sellest aga piisanud, sest rootslased seadsid jalule 76:76 viigi, mis viis mängu lisaajale, kus Rockil enam võimalusi polnud.

Callistus Eziukwu viskas Rocki kasuks 17, Janar Taltsi 14 ja Giorgi Tsintsadze 12 punkti. Eziukwu võttis ka kümme lauapalli. Dolphinsi parim oli 27 punkti ja 12 lauapalliga Joakim Kjellbom.

1. lisaaeg:

88:97. Rocki viimased rünnakud jooksid liiva ning Dolphins oli vabaviskejoonel kindel. Mäng on läbi.

84:89. Taltsilt tabav vabavise ja kahene. Aega on jäänud 37 sekundit.

81:89. Lindqvistilt minut enne lõppu kolmene.

Rock võtab aja maha. Esimese lisaaja lõpuni on 1.45.

81:86. Veidemani kolmene viigistab seisu, ent Kjellbom viib Dolphinsi taas ette. Seejärel ei taba Veidemani kolmene, küll aga õnnestub kaugvise Sakinisel.

78:81. Lindqvisti kolmese järel eksib Veideman kaugviskel. Rootslaste edu suurendab Sakinis.

78:76. Veideman viib Rocki ette.

4. veerandaeg:

Talts pääseb veel kolmest üritama, ent see ei taba. Ees ootab lisaaeg.

76:76. Eichuff ei taba seitse sekundit enne lõpuvilet lähiviset. Sekund enne lõppu seab Ayuba jalule viigi. Rock võtab minutilise mõtlemisaja.

Rock kasutab minutilist mõtlemisaega. Normaalaja lõpuni on 1.13.

76:74. Kjellbomilt juba kolmas korv järjest.

76:70. Mängida on kaks minutit.

76:68. Rocki mõõna lõpetab Soku kolmene. 15 sekundit hiljem vastab samaga Ayuba.

73:65. Dolphinsilt 8:0 vahespurt.

73:59. Tsintsadze ja Taltsi korvide järel realiseerib Ayuba kaks vabaviset. Normaalaja lõpuni on kuus minutit.

69:57. Taltsilt kohe ka kolmele, millele Ayuba vastab kahesega.

66:55. Viimane veerandaeg algab Taltsi korviga.

3. veerandaeg:

64:55. Veerandaja lõpp kulgeb võrdsete heitluses ja viimasele puhkepausile minnakse tartlaste 64:55 juhtimisel.

Sokk kaotab palli ja Visnapuu võtab minutilise mõtlemisaja. Veerandaja lõpuni on jäänud 2.49.

57:51. Eziukwu vabavisete järel juhib Rock 57:45, kuid siis lastakse rootslastel kuus punkti järjest visata.

55:45. Kolmanda veerandaja esimene pool on kulgenud võrdselt ja Rocki kümnepunktiline edu püsib.

51:41. Teise poolaja esimesed punktid viskab Eziukwu. Gervini korvi järel teevad skoori Kurbas ja Drains.

2. veerandaeg:

Avapoolajal olid Rocki resultatiivseimad Eziukwu 12 ja Eichfuss kümne punktiga. Eziukwu võttis ka üheksa lauapalli. Dolphinsile tõi Kjellbom üheksa silma.

47:37. Rock visab poolaja lõpus kuus punkti järjest ja läheb puhkama kümnepunktilises eduseisus.

39:34. Meeskonnad teevad vaheldumisi skoori.

35:28. Kurbase vabavisete ja Soku kolmese järel venib Rocki edu seitsmele punktile.

30:27. Veidemani korv lõpetab Rocki 6:0 vahespurdi. Rootslased pole alla andnud ja viskavad viis punkti järjest. Poolaja lõpuni on jäänud viis minutit.

28:22. Eziukwu viskab taas korvi. Mehe arvel on nüüd viimased kuus Rocki punkti.

26:22. Teine veerandaeg algab Veidemani kahesega, millele järgneb Sjöströmi kolmene. Eziukwu viskab lühikese aja jooksul kaks korvi, vahepeal on aga täpne Gervin.

1. veerandaeg:

20:17. Veidemani tabamusele vastab Gervin. Avaveerandaeg on sellega läbi.

18:15. Eichfussi korvi järel tabab Saks.

16:13. Rocki kolmeminutilise mõõna lõpetab Allingu korv.

Rock võtab kolm minutit enne avaveerandaja lõppu time-out'i.

14:13. Minutilisest vaheajast on rootslastele kasu olnud. Rocki 14:4 eduseisul visatakse üheksa punkti järjest.

10:2. Pärast Eichfussi ja Allingu tabamusi võtavad rootslased aja maha.

6:2. Dolphinsi poolel avab skoori Gaidamavicius, millele vastab kohe Eziukwu.

4:0. Rock juhib kaheminutilise mängu järel Eziukwu ja Eichfussi korvidest 4:0.

Enne mängu:

Rock alustas hooaega imeliselt. Tartus toimunud Balti liiga karikaturniiri poolfinaalis seljatati tulemusega 73:54 Tallinna Kalev/Cramo ja finaalis oldi 61:57 üle Leedu suurklubist Vilniuse Lietuvos rytasest.

Norrköpingil on aga peetud EuroChallenge sarja kvalifikatsiooniringi avakohtumine, kus kodus alistati napilt 85:84 belglaste Aalsti Okapi Aalstar. Rootsi klubi parimad olid selles mängus George Gervin 22, Joakim Kjellbom 16 ja lisaks ka 11 lauapalli võtnud Oladapo Ayuba 14 punktiga.