USA oli täna A-grupi kohtumises vastamisi Saksamaaga. Esimene kolmandik lõppes 1:1 viigiseisul. Frederik Tiffels viis sakslased juhtima, kuid loetud minutid hiljem viigistas James Van Diemsdyk seisu.

Teisel kolmandikul kumbki meeskond väravaid kirja ei saanud. Viimasel perioodil tõid ameeriklastele 3:1 võidu Dylan Larkini ja Jack Eicheli tabamused.

USA võiduga Saksamaa üle selgusid ühtlasi kõik A-grupi edasipääsejad veerandfinaali. Lisaks grupi liidriks olevale ja 14 punkti kogunud USA-le pääsesid edasi Soome (13p), Kanada (12p) ja Saksamaa (12p). Kanadal ja Soomel on aga üks kohtumine vähem peetud. Esimesena jääb veerandfinaalist välja võõrustajamaa Slovakkia.

Paralleelselt toimus ka B-grupi kohtumine Tšehhi ja Austria vahel. Tšehhid saavutasid suureskoorilise 8:0 võidu.