Mäng algas tasavägiselt. USA mängis rohkem korvi alla, tuneeslasi hoidsid mängus kolmesed. Avaveerandi lõpus suutis USA teha paar vastuseta korvi ja asus 21:15 juhtima. Teisel veerandajal kasvatas NBA tähtedest koosnev Ühendriikide koondis edu veelgi, poolajale mindi 46:33 eduseisus.

Teisel poolajal lagunes Tuneesia täielikult. USA võitis kolmanda veerandaja 25 punktiga ja suurendas edu ka viimasel kümnel minutil. Lõpptulemuseks märgiti protokolli 110:63.

USA resultatiivsemad olid teisel poolajal vastaste korvi all palju pahandust teinud Kevin Love ja Carmelo Anthony, kes viskasid 16 punkti. Kevin Durant lisas 13 punkti.

Tuneesia parim ja üleplatsimees oli Makram Ben Romdhane 22 punktiga.

Tabeliseis A-grupis 2. vooru järel: 1. USA 2-0, 2. Argentina 1-1, 3. Leedu 1-1, 4. Nigeeria 1-1, 5. Prantsusmaa 1-1, 6. Tuneesia 0-2.