Kolmanda veerandi keskel 18 punktiga juhtinud Kalev läks neljandale veerandile vastu 12-punktilises eduseisus, kuid suutis viie minutiga edu maha mängida.

Rapla alustas viimast veerandit 9-0 spurdiga ning jõudis viis minutit enne lõppu järele 63:66. Tablool seisid viiginumbrid 71:71, kui normaalaega jäi mängida veidi üle kahe minuti. Edasi järgnes punkt-punkti mäng, kuni Reimo Tamme kaugvise 38 sekundit enne normaalaja lõppu seisu 77:77 viigistas ning enam punkte ei lisatud.

Lisaajal suutis Rapla Andre Pärna veaga tabatud viske ja realiseeritud vabaviske järel 84:80 juhtima minna, kuid Mario Paiste vabavisked ja Roland Prii (ainus korv temalt) kaugvise aitasid Kalevi järgi. Seejärel tabas Renato Lindmets ning Paiste vabavise 6 sekundit enne lõppu viis Kalevi kahega ette. Sven Kaldre lõpusekundi kolmene sisse ei läinud.

Kalev võitis avaveerandi 29:15 ning suutis vahet hoida kuni neljanda veerandini. Rapla võitis neljanda veerandi 26:14.

Tallinna Kalev tabas 21st kaugviskest 10. Kaido Saks tõi 20 punkti. Reimo Tamm lisas 17, Illimar Pilk 13. Rapla parim oli Martin Dorbek 17 punkti, 10 lauapalli ja 4 sööduga. Andre Pärn lisas 15, Rait Riivo-Laane panustas 14 punkti, 8 lauapalli, 6 söötu ja 2 vaheltlõiget. Kristjan Voolaid lisas 14, Sven Kaldre 12.