FC TVMK võitis FC Kuressaare 3:1 (45. Erko Saviauk, 69. Ingemar Teever, 84. Andrei Borissov — 60. Dmitri Kulikov).

FC Flora alistas Tallinna Dünamo samuti 3:1 (13. Aleksander Saharov, 52. Sander Post, 63. Rain Tölpus — 37. Andrei Krõlov).

Artur Kotenko eemaldamise järel (väljaspool karistusala käega mängimise eest) enamuse kohtumisest kümnekesi mänginud Levadia sai Tuleviku vastu vaid viigipunkti.

Karl Palatu viis Tuleviku juba teisel minutil juhtima, kakskümmend minutit hiljem Indrek Zelinski viigistas. Avapoolaja lõpus löödi veel kaks väravat — Vitali Ištšuk viis Tuleviku 2:1 ette, Konstantin Vassiljev lõi lõppseisuks 2:2.

Tartu Tammeka kaotas Narva Transile 0:3 (13. Maksim Gruznov, 73. Aleksandr Tarassenkov, 83. Dmitri Lipartov).

FC Valga ja Tartu Merkuuri kohtumine lõppes 1:1 (88. Rait Kasterpalu — 20. pen. Siksten Kasimir).

FC TVMK-l on kaheksa mänguga kogutud 22 punkti, järgnevad FC Flora 19, mängu enam pidanud FC Levadia 17 ja JK Trans 15 punktiga.

JK Merkuuril on 8 mänguga koos 12, FC Valgal 10, JK Tulevikul 8, FC Kuressaarel 6, JK Tammekal 5 ja JK Dünamol 3 punkti.