TÜ/Rock oli enamuse mänguajast eduseisus. Esimene veerandaeg lõppes tartlaste 20:17 võiduga ja puhkama mindi väljakuperemeeste 39:37 dikteerimisel. Kolmandal veerandajal pääses TTÜ/Kalev 44:43 juhtima, kuid viimasele perioodile mindi vastu TÜ/Rocki 60:53 eduseisul. Lõpusireen fikseeris võõrustajate 83:72 võidu.

Võitjate resultatiivseimad olid Sten-Timmu Sokk 14, Callistus Eziukwu 13, Giorgi Tsintsadze 12 ja Vallo Allingu kümne punktiga. Eziukwu noppis ka 18 lauapalli. Kaotajatele tõi Bambale Osby 19 silma ja 14 lauapalli, millele Valmo Kriisa ja Margus Klementsov lisasid kümme punkti.

Teistes tänastes kohtumistes alistas Riia VEF võõrsil 70:55 Vilniuse Perlase, Prienai Rudupis kodus 92:68 Valmiera ja Lipeajas Lauvas samuti omal väljakul 107:85 Norrköpingi Dolphinsi.

TÜ/Rock - TTÜ/Kalev
4. veerandaeg:

83:72 Kohtumine on lõppenud.

81:70 Eziukwu kahese järel tundub, et TÜ/Rock võtab võidu. Mängida on 1.28.

78:68 Keedus realiseerib kolm vabaviset. Doronini kahene suurendab väljakuperemeeste eduseisu kümnele punktile.

76:65 Meeskonnad teevad skoori vaheldumisi. Normaalaja lõpuni on jäänud 4.51.

69:58 Keeduselt 2+1 rünnak. Seejärel viivad Allingu kahene ja Veidemani kolmene TÜ/Rocki 11-punktilisse eduseisu.

64:55 Leppik realiseerib kahest vabaviskest ühe. Osby kahesele vastab Tsintsadze kolmesega.

3. veerandaeg:

60:53 Veerandaja lõpetavad Paade kolmene ja Archibaldi kahene.

57:51 Pärast minutilist mõtlemisaega realiseerib Sokk vabavisked. TTÜ/Kalevi lootusi hoiab elus Osby.

55:49 Osby realiseerib kaks vabaviset. Pärast Eziukwu pealtpanekut võtab TTÜ/Kalev time-out'i. Veerandaja lõpuni on 2.31.

53:47 Eziukwu ja Paade korvide järel on TÜ/Rocki edu kuus punkti. Kriisa kolmene vähendab tallinlaste kaotusseisu, ent kohe vastab samuti tabava kaugviskega Leppik.

46:44 Klementsov viib TTÜ/Kalevi korraks juhtima, kuni Soku kolmene taastab tartlaste eduseisu.

43:42 Klementsovi ja Osby korvide järel võtab TÜ/Rock time-out'i. Veerandaja lõpuni on 7.21.

41:38 Teise poolaja alustuseks realiseerib Osby kahest vabaviskest ühe. TÜ/Rocki edu suurendavad Sokk ja Doronin.

2. veerandaeg:

Avapoolajal olid TÜ/Rocki resultatiivseimad Sokk seitsme ning Tsintsadze, Allingu ja Veideman kuue punktiga. Eziukwu arvele kogunes üheksa lauapalli. TTÜ/Kalevi parimateks osutusid Kriisa ja Pärn seitsme ning Klementsov ja Osby kuue silmaga. Osby noppis ka kaheksa lauapalli.

39:37 Tsintsadze realiseerib vabavisked ja TÜ/Rock võidab avapoolaja kahe punktiga.

37:37 Kriisa viigistab seisu tänu tabavatele vabavisetele ja kolmesele.

37:32 TÜ/Rock hoiab 4-7 punktilist eduseisu.

30:25 Eziukwu pealtpaneku järel ei suuda kumbki meeskond skoori teha peaaegu poolteist minutit. Siis, kui poolaja lõpuni on jäänud 4.36, realiseerib Eziukwu kahest vabaviskest ühe.

27:25 Meeskonnad teevad skoori vaheldumisi.

22:21 Teise veerandaja avab Roosi korv, millele TÜ/Rocki poolelt vastab tabavate vabavisetega Eziukwu. Klementsov vähendab vabaviskejoonelt TTÜ/Kalevi kaotusseisu taas minimaalseks.

1. veerandaeg:

20:17 Esimese veerandaja lõpus suudavad külalised kolm punkti tagasi mängida.

16:10 Klementsov ja Roos vähendavad vabavisetest külaliste kaotusseisu neljale punktile. Veideman suurendab aga samuti vabavisetest võõrustajate edu kuuele silmale.

14:7 TÜ/Rock venitab Allingu, sünnipäevalapse Doronini ja Leppiku korvidega eduseisu seitsmele punktile.

8:7 Sokult veel kaks punkti. TÜ/Rocki 7:0 vahespurdi lõpetab Pilk.

6:4 Soku kahese ja Veidemani 2+1 rünnaku järel pääseb TÜ/Rock juhtima.

1:4 Skoori avab Makke, millele Veideman vastab ühe tabava vabaviskega. Peagi viib Osby TTÜ/Kalevi kolmepunktilisse eduseisu.

TÜ/Rocki algrivistus: Sokk, Eziukwu, Allingu, Doronin, Veideman. TTÜ/Kalevi viisik: Kriisa, Pilk, Archibald, Makke, Osby.

Enne mängu:

Novembris Tallinnas peetud avaringi kohtumises said tartlased ülekaaluka 94:74 võidu.

Rock on hetkel Balti liigas kaheksa võidu ja nelja kaotusega viiendal kohal, TTÜ/Kalev (3-9) on kümnes.

Delfi kajastab tänase mängu sündmused operatiivselt.