TÜ/Rock, kes võitis avaveerandi 30:15 ja poolaja 49:41, leidis end kolmanda veerandaja lõpuks juba 65:67 ja neljanda veerandaja alguses 65:69 kaotusseisust, teatas Eesti Korvpalliliit.

Seejärel suutsid väljakuperemehed nelja minutiga teha spurdi 13:1 ning nii juhtis TÜ/Rock viis ja pool minutit enne kohtumise lõppu 78:70.

Külalised suutsid 1.44 enne kohtumise lõppu saada kaotusseisu veel nelja punkti peale (85:81), kuid viimase minuti alguses oli vahe taas nelja punkti võrra suurem (89:81) ja lõppseisuks jäi tartlaste 91:85 võit.

TÜ/Rock: Asko Paade 27, Martin Viiask 22, Augenijus Vaskys 18, Antti Vasar 12, Vallo Allingu 6, Silver Leppik 4, Marek Doronin 2, Heiko Rannula 0.

Dalkia/Nybit: Tanel Sokk 25, Svjajunas Airoshius 23 (ta katmisel tehti 12 viga), Aigars Bernats 15, Kert Kesküla 12, Rauno Pehka 8, Priit Silland 2, Peep Pitk 0, Rauno Tamm 0.

2 pv 62/31 — 42/22
3 pv 16/3 — 18/6
vv 24/20 — 28/23
lauapallid 44 — 31
pallikaotused 8 — 13
vead 24 — 18

Sel nädalal on kavas veel neli mängu: reedel, 22. oktoobril Audentese võimlas kell 18.30 Audentese Ülikool — Tallinna Kalev, Pirita Majandusgümnaasiumi võimlas kell 19 Pirita BM — TÜ/Rock ja Rakvere spordihallis kell 19 Rakvere PK — Dalkia/Nybit; pühapäeval kohtuvad TTÜ võimlas kell 19 Dalkia/Nybit — New Balance Rapla.