Rock alustas kohtumist hästi ning juhtis avaveerandaja järel 26:21 ja pikemale puhkepausile mindi tartlaste 44:42 eduseisul. Kolmanda veerandaja järel olid väljakuperemehed ees 66:59, ent lasid 73:71 eduseisul VEF-il teha 10:0 vahespurdi. Sellega oli kohtumise saatus otsustatud ja lätlased võtsid 85:77 võidu.

Rocki parimad olid Sten-Timmu Sokk ja Rain Veideman 15 ning lisaks kümme lauapalli võtnud Janar Talts 12 punktiga. VEF-ile tõi Derek Willjams 18 punkti, millest seitse viskas ta kohtumise lõpus VEF-i 10:0 vahespurdi ajal.

VEF on nüüd kuue võidu ja ühe kaotusega turniiritabeli tipus. Kaheksast vastasest viis alistanud Rock hoiab teist positsiooni.

4. veerandaeg:

77:85 Veideman viskab koos lõpuvilega korvi.

75:85 Grafsilt kahene ja Valtersilt kaks tabavat vabaviset. Mängu lõpuni on 23 sekundit.

75:81 Tsintsadze lükkab möödaläinud palli korvi, lõpetades sellega VEF-i 10:0 vahespurdi.

73:81 Rock ei taba, see-eest on Williams taas täpne.

Rockilt time-out. Normaalaja lõpuni on jäänud 1.55.

73:79 Talts alt mööda. Williams purjetab Rocki kaitsest läbi ja viskab korvi.

73:77 Soku kolmene ei taba, lauapall Rockile, ent Tsintsadze teeb kohe ründes vea. VEF-i rünnaku aga lõpetab Williams kolmesega.

73:74 Berzinsi kolmese järel on VEF ees.

73:71 Williams viigistab vabavisetest. Allingu viib Rocki juhtima.

Rock võtab 6.21 enne normaalaja lõppu time-out'i.

71:68 Parahouski surub palli korvi. Sokk paneb seejärel kolmese, millele Janicenoks vastab kahesega.

68:64 Parahouskilt 2+1 rünnak. Rocki rünnakul teeb oma viienda vea Eziukwu. Neljanda veerandaja lõpuni on 7.48.

68:61 Parahouski korvile vastab Eichfuss.

3. veerandaeg:

66:59 Eichfuss realiseerib Tsintsadze hea söödu. Sellega veerandaeg ka lõppeb.

64:59 Tsintsadze vabavisetele vastab Janicenoks kahesega. Seejärel on taas täpne Tsintsadze. Allingu realiseerib kahest vabaviskest ühe, järgmisel rünnakul teeb taas skoori Tsintsadze.

57:57 Veidemani kolmesele vastab Janicenoks samaga.

54:54 Janicenoks viigistab viis minutit enne veerandaja lõppu seisu.

54:52 Allingult neli punkti järjest. VEF-i korvi eest hoolitseb Williams.

50:50 Allingult kahene, ent Berzinsi kolmene viigistab seisu.

48:47 Eziukwu ja Sokk viivad Rocki nelja punktiga juhtima, VEF-i kaotusseisu vähendab Bertansi 2+1 rünnak.

44:44 Parahouski viigistab seisu.

2. veerandaeg:

Avapoolajal olid Rocki resultatiivseimad Talts 12 ning Sokk ja Veidemann kümne punktiga. VEF-ile tõi Berzins üheksa silma.

44:42 Poolaja lõpetab Eziukwu korv.

42:42 Williams paneb koos veaga kahese. Rock võtab 26 sekundit enne poolaja lõppu time-out'i, seejärel realiseerib Williams ka vabaviske.

42:39 Meeskonnad teenivad punkte vabavisetest. Kõigepealt on täpne Valters, siis Sokk ja Talts.

38:37 Rocki ligi neljaminutilise mõõna lõpetab Taltsi vabavise. Kohe on täpne Veideman.

35:37 Janicenoksi kolmese järel võtab Rock aja maha. Avapoolaja lõpuni on jäänud 3.40.

35:34 Parahouskilt kahene ning seejärel Berzinsilt tabavad vabavisked ja kahene.

35:28 Parahouski paneb pealt. Seejärel on täpne Veideman. Berzinsi 2+1 rünnakule vastab samaga Talts.

30:23 VEF-i teise veerandaja esimese punkti viskab Bertans. Ka Jahovics realiseerib kahest vabaviskest ühe.

VEF võtab aja maha. Poolaja lõpuni on jäänud 8.26.

30:21 Teise veerandaja esimesed punktid Eichfussilt. Paade suurendab Rocki eduseisu veelgi.

1. veerandaeg:

26:21 Cainilt kahene, seejärel Taltsilt kaks tabavat vabaviset. Esimene veerandaeg on sellega lõppenud.

24:19 Veidemanilt kolmene, Grafsilt kahene.

21:17 Taltsilt korv läbimurdest. VEF-i poolelt vastab Jahovics.

VEF võtab 2.51 enne veerandaja lõppu time-out'i.

19:15 Tsintsadzelt korv.

17:15 Veidemanilt 2+1 rünnak. VEF-i rünnakul teeb Allingu juba oma kolmanda vea, lätlaste skoori eest hoolitseb Bertrans.

Avaveerandaja lõpuni on jäänud 4.27.

14:13 Parahouski paneb pealt. Rocki poolelt on täpne Talts, seejärel VEF-ilt Valters.

12:9 Williamsi kolmene vähendab VEF-i kaotusseisu minimaalseks. Rocki edu suurendab Allingu.

10:6 Berzinsi kahesele vastab Sokk kahe tabava kolmesega.

4:4 Sanders viib külalised juhtima, Sokk viigistab.

2:2 Skoori avab Eziukwu pealtpanek. VEF viigistab tänu Parahouski tabavatele vabavisetele.

Enne mängu:

Kuuest mängust viis võitnud VEF on hetkel võiduprotsendi (83) alusel Balti liiga liidermeeskond, Rockil on koos Ventspilsiga turniiritabelis viis võitu ja kaks kaotust (Tabeliseis).

Lätlaste resultatiivseim on siiani olnud tagamängija Dairis Bertans, kes on visanud Balti liigas keskmiselt 13,6 punkti mängu kohta. Rocki suurim korvikütt on Janar Talts 14,2 punktiga mängust.

Delfi teeb tänasest mängust online-ülekande.