Tartu meeskonnal on BBL-is kirjas kolm võitu ja kuus kaotust, Rytas on võitnud kõik kaheksa kohtumist.

Ühe korra on Rockil õnnestunud kodusaalis Vilniuse klubi võita, ehk on täna teine kord.

Algkoosseisud:

TÜ/Rock: Tanel Tein, Todd Abernethy, Marek Doronin, Janar Talts ja Scott Morrison.

Rytas: Popovic, Gecevicius, Zavackas, Jomantas ja Baynes.

1. veerand:

Skoor avas Talts, pärast Geceviciuse vabaviskeid lisas korvi Doronin - 4:2. Siis aga ei eksi vabaviskejoonel Popovic - 4:4.

Rocki tabab väike mõõn seekord juba üsna kiirelt - ridamisi möödaviskeid ja muud tehnilist praaki ning Rytas juhib 10:4. Mängitud neli minutit.

Rytas hoiab eduseisu - 12:5, 15:6, 17:10 ja 19:11. Geceviciuselt juba kaheksa punkti.

2.40 mängida ja Rock on taga 15:21, aga Taltsil juba kolm viga.

Rock kosub - korv Allingult ja vabavise Eichfussilt vähendavad kaotusseisu 18:21-le.

Enne väikest vaheaga saab Allingu veel kahel korral vabaviskeid visata ja tabab - avaveerand Rytasele 25:22. Rocki poolel parimana Allingult kuus ja Rytasel Geceviciuselt kümme punkti.

2. veerand:

Kohe tabab Leppik kolmese ja viigistab seisu 25:25-le. Baynesi vabavisetele vastab omakorda kahe punktiga Talts.

Aga Rytas libiseb taas vaikselt eest ära - 33:30, kuni Morrison donkab võimsalt - 33:32. Mängida 5.19.

Leedu klubi taimaut tuli neile kasuks, minnakse ette 43:37, Rock ei taba kahel rünnakul järjest.

Pärast Allingu tabavaid vabaviskeid ja Taltsi kolmest on Rock taga 42:45, ent siis lubatakse vastasel kiirelt neli punkti visata - 42:49. Mängida 49 sekundit, Rytasel taas "aeg maas".

Eichfuss aga sopsab seejärel kolmese - 45:49. Brazdauskas ei taba kumbagi vabaviset ja kaks sekundit enne vaheaeg lisab kaks silma Abernethy ning Rock kaotab poolaja vaid 47:49.

Rocki poolel on Allingu toonud 11 ja Morrison 10 punkti, Rytase parimana Martynas Gecevicius 15 punkti.

3. veerand:

Teine poolaeg algas pallikaotusega Popovicilt ja siis ka Teinilt. Zavackase korvi järel sätib Morrison end vabaviskejoonele, kuid tabab vaid ühe - Rocki poolt vaadatuna 48:51.

Siis teeb taas praaki Popovic, aga kahjuks ka Doronin ning kohe lajatab Gecevicius kolmese. Teini kolmene läheb aga mööda ja Bjelica teeb 56:48. Visnapuu võtab taimaudi. Mängida 7.32.

On pisut tolku - Talts tabab esmalt mõlemad vabavisked ja siis ka mängust. Pärast Rytase eksimusi lisab kaks silma Abernethy ja Rock taga vaid 54:58. Mängida 4.44. Nüüd on Rytase kord mõtlemisaeg võtta.

Popovic tabab mõlemad vabavisked, aga siis hakkab sama koha peal värisema Allinug käsi ja üks vabavi oli tal 8-st 8. Mängida 2.11 ja Rock taga 55:60.

Edasi enam nii lõbus pole - kaks punkti Geceviciuselt ja kolm Babrauskaselt ja Rock on ühtäkki kümnega taha jäänud.

Veerandi lõpuni ei saagi Rock enam punkte juurde, Leppik kaoytab palli ja Talts ei taba kolmest, see-eest Gecevicius on täpne vabavisetel. Enne viimast veerandit on Rytas ees 67:55.

Taltsil, Allingul ja Eichfussil on neli viga, Gecevicius on kogunud juba 22 punkti.

4. veerand:

Allingu ja Leppiku korvid toovad Rocki korraks lähemale, aga lõdvaks Rytas end ei lase ja eduseis kasvatatakse 77:62-le. Mängida 6.20. See mäng on vist läinud.

Pole midagi teha, ei ole Rockist seekord Rytase alistajat. 3.50 mängida ja Leedu klubi juhib 84:65. Allingu, Eichfuss ja Talts on viie veaga pingil.

Samalt seisult võtab Rock veel aja maha. Mängu lõpuni jääb kolm minutit.

Kohtumise lõpp oli pelgalt vormistamine, mänguaega said mõlemalt poolt ka nö. pingipoisid.

Rytas jätkab BBL-is täisedu üheksa võiduga, Rock alistati 96:74.

Rocki resultatiivsemad olid Morrison 17, Allingu 14 ja Talts 13, võitjatel Gecevicius 24 punktiga.