TÜ/Rock võitis Dalkia/Nybiti vastu avaveerandi 26:19 ja juhtis poolajaks 44:31. Kolmanda veerandi lõpuks vähendas Dalkia/Nybit küll kaotusseisu 51:58-le, kuid otsustaval neljandikul kodumeeskond enam mängu käest ei andnud ja teenis võidu numbritega 73:67.

Vallo Allingu oli Rocki tulemuslikum 19 punkti ja 10 lauapalliga, Asko Paade lisas 17 silma. Nybiti resultatiivsemad olid Gregor Arbet 17 ja Tanel Sokk 15 punktiga.

Nimetatud mäng läks nii SEB Balti Korvpalliliiga kui ka Eesti meistrivõistluste arvestusse.

BC Kalev/Cramo võidumängus Kaunase Atletase vastu viskas Rait Keerles 12 punkti ja hankis 10 lauapalli, Gert Dorbek lisas 11 ja Erik Dorbek 10 silma.

Kolmandas reedeses Balti liiga mängus alistas Ventspils 88:85 Nevezis Kedainiai.