Kohtumise veerandajad: 24:13, 20:21, 23:10, 17:11.

Edukamad punktiviskajad:
TÜ/Rock — Tarmo Kikerpill 20, Augenijus Vaskys 19, Asko Paade 12, Vallo Allingu 10;
EBS/Nybit — Tanel Sokk 14.

Teise veerandaja kolmanda minuti alguseks juhtis Tartu meeskond pärast 12:0 spurti 21 punktiga (34:13), kuid poolajaks vähendasid külalised vahet 10-le punktile (44:34).

Kolmanda veerandaja alguses lasid tartlased vastase 8 punkti kaugusele (44:38), et minna seejärel oma teed. Viimast veerandit alustati taaralinna meeskonna 23-punktilises eduseisus 67:44.

Viimase veerandaja viienda minuti alguseks oli vahe suurenenud 30 punktile (78:48). Seisul 80:50 ei saanud kumbki meeskond üle kahe minuti punktigi ning heade mõtete linna esindajad võtsid minutilise mõtlemisaja, mängu lõpuni jäi 2.13. Alles pool minutit hiljem muutis ebes-nübitlase Gert Hendriksoni tabav vise skoori, seisuks kirjutati 80:51. Selline vahe säilis lõpuni, Tartu Ülikool/Rock sai kaks võidupunkti tulemusega 84:55.

Enne meeste mängu peeti Tartus naiste meistriliiga avakohtumine, kus TÜ/Leibur alistas Siili PK/Kanpoli 71:56 (34:28; TÜ/Leibur — Kristi Kallassalu 18, Heila Rosenfeldt 15 (11 lauapalli, 14 söötu), Reti Väärt 10; Siili PK/Kanpol — Barbara Asu 15, Jana Rannaveski 11, Aleksandra Skorohhodova 11). Naiste meistriliigas osaleb viis naiskonda, kes peavad viieringilise turniiri, mille neli paremat pääsevad väljamängudele.