TÜ/Rock kaotas avaveerandaja 13:15 ja poolaja 26:32. Kolmanda veerandaja järel olid tartlased taga 37:45, võitsid aga otsustava perioodi 22:9 ja kogu matši 59:54.

Võitjate resultatiivseimad olid Rain Veideman 20 ja Asko Paade 11 punktiga.

Täna käisid väljakul ka teised kaks Balti liiga eliitdivisjonis osalevat Eesti klubi, kelle mõõduvõtmises sai Kalev/Cramo kodus 73:68 jagu TTÜ/Kalevist.

Turniiritabelis on TÜ/Rockil koos kümme võitu. Kalev/Cramo on alistanud kaheksa ja TTÜ/Kalev neli vastast. TÜ/Rock ja TTÜ/Kalev on pidanud 15, Kalev/Cramo aga 13 kohtumist.

Valmiera - TÜ/Rock

4. veerandaeg:

54:59 Mäng on lõppenud.

53:57 Taas on täpne Andzejevskis. Tsintsadze aga suurendab vabavisetest TÜ/Rocki edu.

51:55 Andzejevskise kahesele vastab Veideman tabavate vabavisetega.

49:53 Valmiera pääseb taas ette, aga Paade ja Eziukwu korvidest juhib juba TÜ/Rock.

47:47 Kaufmanis viib Valmiera seitsme punktiga juhtima. TÜ/Rock aga viigistab Paade, Soku, Doronini ja Eziukwu korvidest.

3. veerandaeg:

45:37 Veerandaja lõpp aga taas Valmierale, kes viskab viis punkti järjest.

40:37 Andzejevskise korvi järel TÜ/Rock ärkab. Veideman viskab üheksa punkti järjest ja külaliste kaotusseis on vähenenud kolmele punktile.

38:28 Teise poolaja esimesed punktid teenib TÜ/Rock tänu Veidemani tabavatele vabavisetele, ent laseb siis Valmieral kuus punkti järjest visata.

2. veerandaeg:

Avapoolajal olid TÜ/Rocki resultatiivseimad Veideman seitsme ja Leppik kuue punktiga.

32:26 Leppiku kolmene viigistab seisu 26:26-le, ent siis viskavad lätlased kuus punkti järjest ja võidavad poolaja.

23:21 Valmiera korvile vastavad Allingu ja Eziukwu. Poolaja lõpuni on jäänud 4.09.

21:17 Korvid Berzinsilt ja Tsintsadzelt.

19:15 Slesersi ja Valeika tabamustele vastab Paade.

1. veerandaeg:

15:13 Valmiera suurendab edu neljale punktile, kuid Veideman tabab koos lõpusireeniga lähiviske.

10:10 Veideman ja Tsintsadze viigistavad vabavisetest seisu.

10:7 Eziukwu kahese ja Leppiku kolmese järel võtab Valmiera time-out'i. Avaveerandaja lõpuni on jäänud 2.47.

10:2 Veideman avab TÜ/Rocki skoori, ent Valmiera suurendab peagi eduseisu taas kaheksale punktile.

8:0 Mäng algab korvidevaeselt. Kui avaveerandaega jääb mängida 4.28, pole TÜ/Rock skoori veel avanud ja nii võtab peatreener Visnapuu aja maha.

TÜ/Rocki algviisik: Sokk, Eziukwu, Allingu, Leppik, Veideman.

Enne mängu:

Tartlastel on tabelis üheksa võitu ja viis kaotust, Valmiera on 15-st vastasest alistanud vaid ühe. Korra on meeskonnad tänavu juba kohtunud, kui Rock võttis eelmise aasta oktoobris kodus 86:66 võidu.