TÜ/Rock laatsaret on poole võrra väiksemaks jäänud - mängukõlbulikud on taas Janar Talts, Vallo Allingu ja Asko Paade, aga endiselt on vigastatud Martin Viiask, Marek Doronin ja Tanel Tein.

TÜ/Rocki algkoosseis: Timo Eichfuss, Todd Abernethy, Janar Talts, Silver Leppik ja Scott Morrison.

1. veerand:

Kodumeeskond alustas võimsalt - kolmene Abernethylt, kaks korvi Morrisonilt ja veel kord kolmene Abernethylt - 10:0. Mängitud kolm minutit.

Siis ärkasid ka Läti klubi mehed ja vähendasid vahe 5:10-le ning siis lausa 7:10-le.

Aga Rock andis väärika vastuse ja läheb ette 16:9.

Liepaja tuleb lähemale - lausa 16:13, kuid veerandaja viimase korvi viskab Vallo Allingu - 18:13.

Abernethy on visanud pooled Rocki punktidest.

2. veerand:

Teise veerandi algus läks Rocki konkreetselt metsa - vastane jõudis järele ja läks ette seisuks 20:18. Sokk aga viigistas. Mängitud neli minutit.

Vahepealsed paar minutit eriti skoori ei tehtud, neli minutit mängida ja külalised juhtisid 25:22 ning 27:22.

Ent siis tabas kahel korral Talts, Morrison realiseeris neljast vabaviskest kaks ja Rock jälle juhtimas. Mängida kaks minutit.

Viimase minuti alguses saab käe valgeks ka Paade ja Rock juhib 30:27. Üldiselt viskab kumbki meeskond palju mööda.

Sellel seisul mindigi vaheajale. Rocki resultatiivseim on teisel veerandil kuivale jäänud Abernethy 9, Talts ja Morrison on visanud kuus silma. Liepaja parim on 10 punktiga Oleg Kojenets.

3. veerand:

Rock alustab bravuurselt, kasvatades tasapisi eduseisu ja viieminutilise mängu järel ollakse ees 44:33.

2.20 enne veerandi lõppu on Rocki edu 48:38, üheks tegijaks on kerkinud Eichfuss, kelle arvel juba 11 punkti.

Rock pääses ette koguni 50:38, siis aga lasi endale visata kuus punkti järjest. Veerandaja lõpetas Paade kahe vabaviskega ja Rock juhib 52:44.

4. veerand:

Kaks kiiret korvi Liepajalt ja Rocki treenerid võtavad mõtlemisaja.

Lauvas jõuab isegi kahe punkti kaugusele - 50:52, kuid siis toovad leevendust Leppiku vabavisked ja korv Taltsilt, samal ajal vastased eksivad. Korvi lisab veel ka Allingu ja Rock juhib 58:50. Mängida 4.21.

Eichfuss viskab korvi seisuks 60:52, kui mängida 2.36. Kas võit käes?

Poolteist minutit enne lõppu on seis 62:57, Rocki poolel korv Taltsilt ja kodumeeskonna taim aut.

Kravcenko tabab valuise kolmese, Abernethy viskab 35 sekundit enne lõppu mööda ja Liepaja võtab mõtlemisaja, kui mängida 11 sekundit. Rock juhib 62:60.

Kohtumise viimase korvi viskab Taltsi söödust Morrison ja Rock sai BBL-is esimese võidu tulemusega 64:60.

Rocki parimad olid Talts 14 punkti ja 11 lauapalli, Eichfuss 13 punkti, Morrison 10 punkti ja 12 lauapalli ning Abernethy 11 punktiga. Kaotajate resultatiivseim oli Laimonas Kiselius 16 punktiga.