Tribüünile pagendatud Atletico peatreener: vaade oli hea, kuid seal oli väga külm


Madridi Atletico peatreener Diego Simeone Lilleküla staadioni tribüünilt omadele kaasa elamas.
Madridi Atletico peatreener Diego Simeone Lilleküla staadioni tribüünilt omadele kaasa elamas.Foto: Maxim Shemetov, Reuters/Scanpix

Madridi Atletico jalgpalliklubi peatreener Diego Simeone pidi Tallinnas toimunud Superkarika finaali vaatama tribüünilt, kuna talle määrati kevadel nelja mängu pikkune juhendamiskeeld. Karistuse hankis ta endale Euroopa liiga poolfinaalis, kui ta sõneles kohtunikuga.

Nii pidi Simeone Tallinnas kohtumist jälgima loožist, kus ta loomulikult samuti energiliselt mängule kaasa elas.

“Tribüünil oli väga külm. Ma ei taha mingeid paralleele tõmmata, kuid seal üleval oli väga külm. Nähtavus oli küll parem, kuid sealt ei saanud mängijatega suhelda. Tribüünil olles ei ole võimalik olla osa matšist,“ rääkis Simeone pressikonverentsil emotsionaalselt.

Simeone tunnistas, et 4:2 võit Madridi Reali üle annab neile edasiseks kõvasti enesekindlust. “See mäng annab meile kõvasti enesekindlust. Peame võtma kõike ühe mängu kaupa. Peame silmas pidama klubi eesmärke ja sihte. Arvan, et olime emotsionaalselt mänguks hästi valmis. Diego Costa esimene värav andis meile jõudu,“ rääkis Simeone.

“2:2 viigivärava järel tundsime end tugevalt. Lisaajal olime juba mugavustsoonis. Vahetusmängijad tegutsesid suurepäraselt,“ lisas ta. “Jalgpallis oled täpselt nii hea nagu sinu viimane mäng. See 4:2 võit ei muuda tulevikuks meie mängustiili.“