Sarnaselt eelmisele mängule oli Milstrand avageimis taas hädas TPÜ servi vastuvõtuga, nii jäädi kaotusseisu 8:17 ja 9:21 ning geim kaotati 16:25.

Teist geimi alustasid Milstrandi mängijad omakorda kõvema servi ja rünnakuga ning TPÜ/Cartini pidi võtma mõtlemise ajad seisudel 8:12 ning 19:23. Kasu sellest enam siiski ei tõusnud ning geimivõit läks Milstrandile 25:19.

Mõlemad naiskonnad said oma mängu käima kolmandas geimis 7:7 ja 10:10, siis ei saanud Milstrandi nurgamängijad mitmel korral palli maha löödud ning TPÜ läks ette 16:11. Geim lõpuks TPÜ/Cartinile 25:18.

Võis arvata, et Milstrandi mängijad murduvad, kuid TPÜ/Cartini kesine rünnak andis neile võimaluse veel geimivõiduks. Võideldi välja viik 12:12, Milstrand läks paaril korral ka juhtima 15:12, 17:15, kuid juba esimeses finaalmängus tugevat närvi näidanud TPÜ/Cartini mängijad võtsid järgi 21:21. Põneva lõpuheitluse võitis aga taas tiitlikaitsja 26:24.

„Rünnak oli meil täna tõesti kesine“ tunnistas TPÜ/Cartini treener Anu Karavajeva. „ Kindlasti oli eilne mäng tüdrukutel veel jalgades, kuid usun et kolmapäevaks oleme paremas löögihoos,“ lisas ta. Võitjate parimaks mängijaks nimetati taas Reet Sepp, kaotajatel Olga Tsõgankova.

Tartu spordihoones kohtusid ESS Pärnu VK ja TÜ/Eeden, selgitamaks pronksmedali omanikke. Kodusaalis mänginud tartlased suutsid kohtumiste üldseisu viigistada — 1:1-le, võites pärnakaid 3:1. Avageim võõrustajatele 25:12 kuid teine külalistele 25:19. Järgnevad kaks geimi taas tartlannadele 25:19 ja 25:15.