Esimeses ringis sai 3:1 võidu kodusaalis mänginud TPÜ/Cartini ja tegi seda ka nüüd võõrsil. Avageim kodusaalis mänginud ESS Pärnu VK-le 25:21, siis aga anti mänguohjad käest ning järgnevad geimid kuulusid kõik TPÜ/Cartini naiskonnale 25:18, 25:13 ja 25:22. “Mäng algas väga uimaselt,” tunnistas TPÜ/Cartini naiskonna treener Anu Karavajeva. “Mängu käigus suutsid meie mängijad ennast paremini mängulainele saada kui pärnakad ja nii see võit tuligi,” lisas ta.

Mänguvõit viis TPÜ/Cartini naiskonna meistrivõistlustel hetkel ainuliidriks.

Jumek Võru VK võõrustas TÜ/Eedeni naiskonda ning pidi vastu võtma kaotuse 2:3. Geimid Tartu poolt vaadatuna 23:25, 25:19, 25:19, 22:25 ja 15:3. Mänguvõit kinnitas TÜ/Eedeni naiskonna püsimist meistrisarja kolmandal positsioonil.

Kodusaalis mängis ka Rakvere/M.K.Reis ning pidi samuti tunnistama vastase Audentese SK paremust. Geimid 17:25, 25:21, 19:25 ja 22:25. Audentese SK jätkab hetkel meistrivõistlusi kuuendal positsioonil kolme võidu ja seitsme kaotusega.

Omavahel meistrisarja neljanda positsiooni pärast kembelnud Milstrand ja Viljandi Metallitööstus/Volle kohtusid mulgimaal. Avageim Misltrandile 25:22, kuid siis said ka viljandlannad ennast mängima ning võitsid teise geimi 25:23. Milsrandi paremini toiminud blokk ja kaitsemäng tõid aga neile järgnevate geimide võidud 25:20 ja 25:19 ning seega kogu mäng 3:1 neile. Viljandi Metallitööstus/Volle jätkab meistrivõistlusi hetkel 5 võiduga viiendal positsioonil.

Jumek Võru VK — TÜ/Eeden 2:3 (-23, 19, 19, -22, 3)
Rakvere/M.K.Reis — Audentese SK 1:3 (17, -21, 19, 22)
ESS Pärnu VK — TPÜ/Cartini 1:3 (-21, 18, 13, 22)
Viljandi Metallitööstus/Volle — Milstrand 1:3 ( 22, -23, 20, 19)