Hoopis kindlamat mängu näidanud TPÜ/Cartini võitis avageimi 25:15, teise 25:23 ning kolmanda 25:16. “Olime täna heas hoos, sõnas võidu teeninud naiskonna treener Anu Karavajeva. Suutsime stabiilsemalt rünnata, servida ja ka kaitsemängu saime hästi käima”, lisas ta.

Mängu parimateks tunnistati TPÜ/Cartini naiskonnast Ela Lillemaa ja Milstrandi poolelt Polina Bratuhhina.

Poolfinaalseeria suutis viigistada ka TÜ/Eeden alistades ESS Pärnu VK. Avageim pärnakatele 25:18, kuid teine juba tartlannadele 25:23. Mängu pikimaks kujunenud kolmas geim kuulus taaskord Pärnule 26:24, kuid neljandas jäädi jällegi Tartule alla 25:22. Viiendas geimis ei andnud TÜ/Eedeni naiskonna mängijad vastasele rohkemat viiest punktist ning kogu mäng Tartule 3:2. “Suutsime paremini tööle panna oma bloki,” kommenteeris kahe poolfinaalmängu vahet TÜ/Eedeni teine treener Riina Kuusk. ESS Pärnu parim mängija oli taaskord Tene Talve.

Viljandi Metallitööstus/Volle saavutas tänavu meistrivõistluste 5. koha, olles teist korda 3:1 üle Audentes SK`st. Geimid 25:22, 23:25, 26:24 ja 28:26. Audentese SK lõpetas hooaja 6. kohaga. Viljandi Metallitööstus/Volle parimaks tunnistati Kädi Kööba ja Audentese parim mängija oli Marje Rosenblatt.