Nagu mullugi oli teine Aleksei Saveljev. Kolmandana lõpetas Kaupo Tiislär, neljandana Toomas Tarm ja viiendana Margus Pirksaar. Naiste kolm paremat olid Jekaterina Patjuk, Olga Andrejeva ja Tiina Tross.

Kaasa lõi ka olümpiavõitja Erki Nool, kes 310 lõpetaja hulgas oli finišis 114.

Lühemal distantsil Kirnast-Türile (6,4 km) oli parim Raimo Raudsepp, teine oli Hasso Paap ning kolmas Ivan Jutkin. Naiste arvestuses võitis Katrin Kuusk, teine oli Anastassia Gerassimova ning kolmanda-neljanda koha peale pidasid ägeda duelli õed Liis ja Tähti Salla. Kolmanda kohaga lõpetas 12-aastane Liis jättes kaks aastat vanema õe neljandaks.

Kirna-Türi distantsil jõudis finišisse 451 jooksjat ning 58. ületas lõpujoone Toomas Tõniste.

Pinget hoidis lõpuni üleval korraldajate julge idee selgitada eriauhinna motorolleri võitja joonejooksuga. Stardijoonele kogunesid kõikide vanuserühmade kiiremad Vjatšeslav Košelev, Aleksei Saveljev, Villy Sudemäe, Rein Piirsalu ja Tõnis Juulik. 20 sekundit väldanud võistluse jooksul said liidripositsiooni maitsta neli meest, kuid finišis oli esimesena kõige noorema vanuseklassi võitja Tõnis Juulik.