TIPPHETKED | Rapla purustas Minski Tsmoki duubli 25 punktiga ja kindlustas Balti liiga alagrupis kolmandat kohta

 (4)
Lisatud Aivar Kuusmaa kommentaar!
Avis Utilitas Rapla vs BC Jurmala
Foto: Siim Solman

Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskond alistas Balti liigas kodusaalis Valgevene klubi Minski Tsmoki duubli 93:68 ning teenis A-alagrupis nelja kaotuse kõrvale viienda võidu, kindlustades sellega voor enne põhiturniiri lõppu kolmandat kohta.

"Vastasvõistkond oli füüsiliselt tugev, jooksis ja rabas. Aga õnneks tegi ka väga palju lollusi, mis meid natuke päästis. Suutsime oma mängujoonisest kinni hoida, nema aga hakkasid rumalusi tegema. Üldjoontes võit on võit ja alagrupis kolmas koht käes! Tuleb rahulikult Balti liiga viimane mäng ära mängida, vahepeal kodus Cramo vastu võtta ja enne mängulist pausi veel Pärnus ära käia."

Rapla alustas kohtumist 7:1 spurdiga ja võitis avaveerandi 21:12. Poolajaks vähendas Tsmoki aga vahe vaid kahepunktiliseks (34:32), kuid kolmanda veerandaja skoor kujunes Rapla kasuks 30:21 ning rahu oli taas majas. Viimasel veerandil keerati vinti veelgi juurde (29:15).

Kõige rohkem 28 punktiga juhtinud Rapla edukaimad olid 19 punktiga Dominique Hawkins ja 18 punktiga Nolan Cressler, Devonte Upson lisas 14, Kustas Põldoja 11 silma. Tsmokil kogusid Anton Vaškevitš 16 ja Yauheni Beliankou 11 punkti.

Vaata tipphetki!

Kuusmaa kommentaar videos!


PROTOKOLL