Juba esimese poolajaga kärises vahe paariküme punkti peale 47:27. Vastaste visketabavus mängus oli 57 ja pärnakatel vaid 35 protsenti. Teisel poolajal kasvas vahe veelgi ning korduskohtumise eel selles paaris sisuliselt kõik selge.

Võitjate tulemuslikum täna 19 punktiga Osvaldas Olisevicius, Pärnul viskas 15 punkti Nemanja Miljkovic.

Korduskohtumine on kavas 7. märtsil.

Eelinfo:

Alagrupiturniiril sai Pärnu kümnes mängus võidurõõmu maitsta vaid kolmel korral. Leedu klubi kaotas aga 11-st mängust vaid ühe.

Kõik Pärnu ja Pasvalyse omavahelisd mängud on lõppenud Leedu meeskonna võiduga. Viimati oldi vastamisi 2015. aasta 6. jaanuaril, kui Pieno žvaigždes võitis Pärnus 108:80.

Leedu meistriliigas hoiab Pieno žvaigždes 9 võidu ja 14 kaotusega tabelis viiendat kohta. Pärnu Sadam on Alexela Korvpalli Meistriliigas 7 võidu ja 12 kaotusega kuues.