Kalev võitis avaveerandi 24:19 ja juhtis poolajavileks 36:35, kuid kolmanda veerandaja lõpuks pääses juhtima kodumeeskond 57:52. Otsustava neljandiku alguses kasvas Maccabi edu juba kümnepunktiliseks (62:52), ent Kalev vastas tugeva vahespurdiga ja jõudis poolteist minutit enne lõppu Rolands Freimanise korvi järel viigini 64:64.

40 sekundit enne sireeni tabas Shawn Dawson vaatamata talle tehtud veale kahepunktiviske ja realiseeris ka vabaviske. Kalev tegi seejärel pallikaotuse, kuid õnneks vastas kohe samaga ka Maccabi ning Sten-Timmu Soku korv tõi Kalevi punkti kaugusele 66:67. Kalevlased tegid koheselt vea ning Mark Lyons eksis mõlemal vabaviskel! Kalevile kukkus viimaseks 22 sekundiks sülle hiilgav võimalus, kuid paraku ei kasutatud seda ära - Rain Veideman jäi pikalt põrgatama ja söötis lõpuks auti!

Neljanda järjestikuse kaotuse saanud Kalevi resultatiivsemad olid Sokk 16 ning Freimanis ja Gregor Arbet 10 punktiga. Oluliselt paremat visketabavust näidanud Iisraeli klubi tulemuslikum oli
Darryl Monroe 18 silma ja 10 lauapalliga.

Teises tänases sama alagrupi mängus alistas Sofia Lukoil Academic koduväljakul Krasnojarski Jenissei lisaaja järel 85:81.

H-alagrupi tabeliseis: 1. Krasnojarski Jenissei 3-1, 2. Maccabi 3-1, 3. Sofia Lukoil Academic 2-2, 4. Kalev/Cramo 0-4.