Kahe kaotuse kõrvale kolmanda võidu saanud Rock tegi otsustava vahespurdi teise ja kolmanda veerandiga, mille lõpuks juhiti juba 17 punktiga (67:50). Viimasel veerandajal jäi üle vaid lõppseis vormistada.

Rocki resultatiivsemad olid Evaldas Žabas 22 ja kõik viis kaugviset tabanud Gert Dorbek 21 punktiga. Karolis Petrukonise arvele kogunes 15 silma ning Brian Harperil 13 punkti ja 12 lauapalli.

Kui Rockil on nüüd turniiritabelis 3 võitu ja 2 kaotust, siis Küprose mullune neljas meeskond ETHA Engomi on kaotanud kõik viis mängu.

Kui homme suudab Juznõi Himik (4-0) kodus võita Utena Juventust (2-2), on Rock edasipääsu kindlustanud, sest Rocki-Utena omavaheline seis on 1:1 ja korvide vahe tartlastele +3.

Viimase alagrupivooru kohtumise peab Rock võõrsil Himikuga.