Avamängus kodus Valgevenet kindlalt 19 punktiga (81:62) võitnud Eesti oli täna terve kohtumise tagaajaja rollis. Avaveerand kaotati 20:24 ja poolaeg 33:42, kolmanda veerandi lõpuks oli vahe kasvanud 12-punktiliseks (47:59). Otsustaval neljandikul sattus Valgevene eriti hoogu ning kasvatas eduseisu korraks juba 23-punktiliseks. Eesti lõpetas aga kohtumise 7:0 spurdiga ning Sten-Timmu Soku ja Reinar Halliku lõpuminuti kolmesed päästsid Eesti halvimast, tuues lõppseisuks 63:79. Hallik tabas seejuures otsustava kaugviske lõpusekundil!

Lauavõitluse koguni 26:43 kaotanud ja kaugviskeid 30%-liselt tabanud (10/30) Eesti meeskonna resultatiivsemad olid Hallik 14, Tanel Kurbas 13 ja Sokk 12 punktiga. Rain Veideman lisas 8 punkti ja 8 resultatiivset söötu.

Enim pahandust tegi meile Vitali Ljutõtš, kes tõi kodumeeskonna kontosse 19 punkti ja võttis 11 lauapalli. Algaval hooajal hakkab Ljutõtš mängima teatavasti Kalev/Cramos.

Nii Eestil kui Valgevenel on nüüd turniiritabelis 2 võitu ja 2 kaotust. Poolal on 3 võitu, Portugalil 3 kaotust. Järgmise mängu peab Eesti kolmapäeval kodus Portugali vastu.