Tähtede Mängule omaselt möödus kohtumine väga resultatiivselt. Esimene veerandaeg kuulus Eesti-Läti võistkonnale seisuga 29:18. Poolajaks oldi juhtimas 62:58.

Teisel poolajal vähendas Soome võistkond kaotusseisu, võites kolmanda veerandaja 27:21. Viimasel veerandajal Eesti-Läti võistkond siiski eduseisu käest ei andnud, napimal juhul lasti vastaseid kahe puntki kaugusele. Lõpuks saadi kätte 111:105 võit.

Tähtede Mängu MVP-ks valiti Janari Jõesaar, kes tõi üleplatsimehena 19 punkti, lisaks kogunes tema arvele seitse lauapalli ning neli resultatiivset söötu. Arnett Moultrie lisas 18 silma, Mareks Mejeris 14.

Soome Korisliiga tähtede võistkonna resultatiivseimaid olid Juwan Staten ja Brandon Taylor, kes viskasid vastavatl 17 ja 15 puntki. Sean O'Mara ja Juho Nenoni arvele jäid 14 silma.

Pealtpanekuvõistluse võitis lätlane Kristaps Dargais. Kolmeste viskevõistluse parim oli Soome vanameister Teemu Rannikko. Osavusvõistluse pani kinni Rapla ääremängija Indrek Kajupank.