Tartlaste parim oli täna Vallo Allingu 14 punkti ja üheksa lauapalliga. Esimesena play-offist välja jäänud tallinlaste poolel kogus Joosep Toome 15 silma.

TÜ/Rock lõpetas põhiturniiri kolmanda kohaga ja kohtub kaheksa parema hulgas Ventspilsiga. Ülejäänud veerandfinaalides on vastamisi Kaunase Žalgiris - Nevežis, Vilniuse Lietuvos rytas - Šiauliai ja Riia VEF - Prienai Rudupis.

TÜ/Rocki kõrval võistlustules olnud Eesti klubidest rahuldus Kalev/Cramo 12 meeskonna konkurentsis seitsmenda ja TTÜ/Kalev 11. kohaga.

44:61 Kolmas veerandaeg on lõppenud.

41:50 Dorbekult vabavisked, Ziedinsilt kolmene.

38:48 Arbetilt kahene, Toomelt vabavisked ja Arbetilt taas tabav lähivise.

38:42 Keerles realiseerib kahest vabaviskest ühe, millele lätlased vastavad nelja punktiga.

2. veerandaeg:

Esimesel poolajal olid Kalev/Cramo resultatiivseimad Keerles 13 ja Dunigan üheksa punktiga. Dunigan noppis ka viis lauapalli.

34:41 Dunigan realiseerib vabavisked ja Keerles paneb kolmese, millele Kaufmanis vastab samuti tabava kaugviskega. Sellega on avapoolaeg ka lõppenud.

31:36 Kaufamis viib Valmiera ette. Seejärel teevad kalevlased 8:0 vahespurdi, mille lõpetab Kaufmanis.

27:28 Veselovsi korvi järel võtab Kalev/Cramo aja maha. Poolaja lõpuni on jäänud 3.35.

25:28 Dorbekult kahene, Veselovsilt vabavisked ja Kaufmaniselt täpne lähivise.

21:26 Korvid Toomelt ja Iljinsilt.

19:24 Dunigan lõpetab kaks järjestikust Kalev/Cramo rünnakut. Vahepeal on aga Kaufmanis täpne.

17:19 Korv Toomelt.

1. veerandaeg:

17:17 Avaveerandaeg on lõppenud.

15:15 Tänu Keerlese jõupingutusele saab Kalev/Cramo ette, ent Veselovs viigistab tabava kolmesega.

11:11 Valmiera viigistab.

7:11 Garbans viigistab, Keerles ja Arbet viivad tallinlased juhtima.

5:7 Kaufmanis viigistab, Dunigan taastab külaliste eduseisu.

3:5 Soku kahene ja Keerlese kolmene viivad Kalev/Cramo ette.

3:0 Graudinsi 2+1 viib väljakuperemehed juhtima.

Kalev/Cramo algviisik: Sokk, Dorbek, Škele, Keerles, Dunigan.

----------------------------------------------------

Nevežis - TÜ/Rock

81:55 Mäng on lõppenud.

71:52 Normaalaja lõpuni on jäänud 5.18.

69:50 Sokk ja Eziukwu vähendavad tartlaste kaotusseisu.

69:43 Griniuselt kaks korvi.

65:43 Nevežis suurendab veerandaja lõpuks edu.

60:41 Veidemanilt kolmene.

60:38 Seisul 49:36 teevad leedulased 11:2 vahespurdi.

44:32 TÜ/Rocki 12:0 vahespurdi lõpetab Brazdauskis. Beliaviciuse vabavisetele vastab Leppik kahesega.

40:30 TÜ/Rock alustab teist poolaega võimsalt ja Nevežis võtab aja maha. Kolmanda veerandaja lõpuni on 8.11.

Esimesel poolajal olid TÜ/Rocki resultatiivseimad Allingu 11 ja Eziukwu viie punktiga.

40:24 Avapoolaja lõpetab Doronini kahene.

40:22 TÜ/Rock vähendab vabavisetega kaotusseisu.

40:18 Allingu kahesele vastab Simonavicius kolmesega.

37:16 Nevežis juhib teist veerandaega tulemusega 19:3.

33:16 Allingu tabab kahest vabaviskest ühe. Seejärel on täpsed Cizauskas ja Mikalauskas.

29:15 Alijevas paneb kolmese.

26:15 Dimsa kahese järel avab ka TÜ/Rock tänu Eziukwu korvile teise veerandaja skoori.

24:13 Nevežiselt veel neli punkti ja TÜ/Rock võtab aja maha. Poolaja lõpuni on jäänud 8.07.

20:13 Korv Dimsalt.

18:13 Nevežise 5:0 vahespurdi lõpetab Paade, kes saab kahest vabaviskest sisse ühe. Sellega on avaveerandaeg lõppenud.

13:12 Allingu realiseerib vabavisked, seejärel on täpne Cizauskas. Doronin vähendab tartlaste kaotusseisu minimaalseks.

11:8 Simonaviciuselt kolmene, Allingult kahene.

8:6 Alijevase korvile vastab Eziukwu.

6:4 Brazdauskis realiseerib vabavisked, millele Allingu vastab kahesega.

4:2 TÜ/Rocki skoori avab Allingu.

4:0 Dimsa korvidest läheb Nevežis juhtima.

TÜ/Rocki algviisik: Sokk, Eziukwu, Allingu, Doronin, Leppik.

Enne mänge:

Loomulikult ei ole BC Kalev/Cramo edasipääs ainult Rocki kätes. Cramo, kes on hetkel 11 võidu ning 10 kaotusega seitsmendal kohal, peab võtma kindla võidu liiga nõrgima meeskonna Valmiera üle.

Kui Rock alistab hetkel kuuendal kohal oleva Nevezise meeskonna ning Cramo võidab, pääsevad mõlemad Eesti meeskonnad playoffi ning Rock kindlustab kolmanda koha.

Kurvem stsenaarium oleks, kui Rock täna kaotaks. See tähendaks Kalev/Cramole Balti liiga hooaja lõppu ning Siauliai tänase võidu korral tartlastele neljandat kohta.

Mõlemad mängud algavad kell 19.00 ning peetakse võõrsil.