Oma mängu said paremini käima lätlased, kes võitsid avaveerandaja 25:16. Poolajavileks vähendasid tartlased kaotusseisu aga 36:42-le ja juhtisid enne otsustavat veerandaega 60:57. Paraku lubati vastasel 69:65 eduseisul teha 10:0 vahespurt ja mäng lõpuks kaotatigi.

TÜ/Rocki resultatiivseimad olid Giorgi Tsintsadze ja Rain Veideman 14 ning Vallo Allingu 13 punktiga.

TÜ/Rock on turniiritabelis 12 võidu ja kuue kaotusega neljas. Ventspils on 17-st vastasest alistanud 13, millega hoiab teist positsiooni. Juhib Riia VEF 13 võidu ja kolme kaotusega.

Ventspils - TÜ/Rock

4. veerandaeg:

81:77 Mängu lõpetab Veidemani 2+1 rünnak.

81:74 Ventspils realiseerib edukalt vabaviskeid. Mängida 18 sekundit, TÜ/Rock võtab aja maha.

77:74 Tsintsadzelt kahene ja Ventspils kasutab time-out'i, kui mängida on 48 sekundit.

77:72 Anderson realiseerib vabavisked. TÜ/Rock võtab aja maha. Mängida on jäänud 1.05.

75:72 Veidemanilt 1.23 enne normaalaja lõppu kaks vabaviset.

75:70 Ventspilsi 10:0 spurdi lõpetab Veidemani tabav vabavise. Normaalaja lõpuni on jäänud kolm minutit.

73:69 Doronini vabavisete järel teeb Ventspils 8:0 vahespurdi ja TÜ/Rock kasutab 4.18 enne normaalaja lõppu time-out'i.

Ventspils võtab 5.51 enne normaalaja lõppu time-out'i.

65:67 Paadelt kahene, Strelnieksilt kaks vabaviset.

63:65 Strelnieksilt kolmene. Doroninilt kaks tabavat vabaviset. Seejärel vähendab Efejuku Ventspilsi kaotusseisu kahele punktile.

58:63 Blaus realiseerib kahest vabaviskest ühe. TÜ/Rocki poolel teeb 2+1 rünnaku Allingu.

3. veerandaeg:

57:60 Veerandaja lõpetavad Leppiku kolmene ja Strelnieksi kahene.

55:57 Efejuku vabavisetele vastab Veideman kahesega ja Paade 2+1 rünnakuga.

53:52 Eziukwult 2+1.

53:49 Efejuku kaks ja Andersoni viis punkti viivad Ventspilsi juhtima.

46:49 Tsintsadze kolmese järel on TÜ/Rock ees.

44:44 Efejuku korvi järel on täpsed Kurbas ja Tsintsadze.

42:40 Allingu ja Eziukwu vähendavad TÜ/Rocki kaotusseisu.

2. veerandaeg:

Avapoolajal olid TÜ/Rocki resultatiivseimad Allingu kaheksa, Tsintsadze seitsme ja Veideman kuue punktiga.

42:36 Kurbas paneb pealt, ent Strelnieks vastab kolmesega. Kohe lisab mees ka kahese. Sellega on poolaeg ka läbi.

37:34 Eziukwu korvi järel lätlastelt neli punkti järjest.

33:32 Efejuku ja Berzinsi korvide järel võtab TÜ/Rock aja maha. Poolaja lõpuni on jäänud 4.02.

29:32 Efejuku viigistab, Allingu 2+1 rünnak viib tartlased taas ette.

27:29 TÜ/Rock teeb 11:0 vahespurdi.

27:22 Veidemani ja Allingu korvide järel võtab Ventspils aja maha.

27:18 Leppikule vastab Bankevics.

1. veerandaeg:

25:16 Esimese veerandaja lõpetavad Gulbise vabavisked.

23:16 Korvid Berzinsilt ja Eziukwult.

21:14 Ventspilsi Anderson ja Rocki Veideman realiseerivad vabavisked.

19:12 Paadelt kahene. Seejärel viskab Ventspils viis punkti järjest. Tartlaste kaotusseisu vähendab Doronin.

14:8 Tsintsadze kahesele vastab Anderson samaga.

12:6 Tsintsadze korvi järel lätlastelt viis punkti järjest.

7:4 Veideman viib tartlased nelja punktiga ette, ent siis teeb Ventspils 7:0 vahespurdi.

0:2 Allingu avab mänguskoori.

TÜ/Rocki algviisikusse kuuluvad Eziukwu, Tsintsadze, Allingu, Doronin ja Veideman.

Enne mängu:

Kodus suutsid tartlased lätlastel selja prügiseks teha. Võitu oleks hädasti vaja ka tänases mängus, kui soovitakse play-offiks võimalikult hea asetus saada. Ventspilsi ei saa täna aidata vigastatud põhitsenter Saulius Kuzminskas.

Rock (12 võitu - 5 kaotust) on hetkel BBLis Riia VEFi (13-3) ja Ventspilsi (12-4) järel kolmandal kohal (Tabeliseis).

Mäng algab kell 19:05, teleülekande teeb Viasat Sport Baltic.