TÄNA: Eestlaste suur ootus. Kas Gerd Kanter saab medali?

 (16)
Gerd Kanter
Gerd KanterFoto: Ilmar Saabas

Olümpiamängude üheteistkümnendal võistluspäeval on stardis kolm Eesti sportlast - lisaks Gerd Kanteri õhtusele kettaheite finaalvõistlusele on eestlased võistlustules 200 meetri jooksus (Marek Niit) ja kreeka-rooma maadluses (Ardo Arusaar).

Põnevamad võistlused täna:

Kell 13.30
••meeste triatlon

Kell 14.22
••meeste 200 m 1. ring, võistleb Marek Niit

Viies jooks:
1. Kamil Krynski POL
2. Tremaine Harris CAN
3. Marek Niit EST
4. Alonso Edward PAN
5. Warren Weir JAM
6. Reto Schenkel CHE
7. Antoine Adams KNA
8. Pavel Maslák CZE

Kell 15.09
••
meeste kuni 96 kg kreeka-rooma maadluse kvalifikatsioonikohtumine Ardo Arusaar – Erwin Jose Caraballo Cabrera (Ven)

Kell 15.30
••meeste kuni 96 kg Kreeka-Rooma maadluse 1/8-finaalid

Kell 16.00
••naiste korvpalli veerandfinaal USA–Kanada; naiste RS:X-purjelaua medalisõit

Seotud lood:

Kell 16.30
••meeste kuni 96 kg Kreeka-Rooma maadluse veerandfinaalid

Kell 17.00
••meeste kuni 96 kg Kreeka-Rooma maadluse poolfinaalid

Kell 17.30
••naiste lauatennise paarismängu finaal

Kell 18.00
••naiste trekisprindi poolfinaalid

Kell 18.15
••naiste korvpalli veerandfinaal Austraalia–Hiina

Kell 19.00
••meeste jalgpalli poolfinaal Mehhiko–Jaapan

Kell 19.26
••naiste trekisprindi finaal

Kell 19.45
••meeste kuni 96 kg Kreeka-Rooma maadluse pronksimatš

Kell 19.57
••trekisõidu meeste keirini finaal

Kell 21.00
••meeste kõrgushüppe finaal

Kell 21.15
••naiste 100 m tõkkejooksu poolfinaalid

Kell 21.45
••meeste kettaheite finaal, võistleb Gerd Kanter
; meeste jalgpalli poolfinaal Lõuna-Korea – Brasiilia

Kettaheite finaali koosseis:
1. Vikas Gowda Shive Gowda IND
2. Lawrence Okoye GBR
3. Virgilijus Alekna LTU
4. Gerd Kanter EST
5. Benn Harradine AUS
6. Jennifer Frank Casanas ESP
7. Ehsan Hadadi IRN
8. Jorge Y Fernandez CUB
9. Erik Cadée NLD
10. Robert Harting DEU
11. Piotr Malachowski POL
12. Martin Wierig DEU

Kell 21.48
••meeste kuni 96 kg Kreeka-Rooma maadluse finaal

Kell 22.00
••naiste korvpalli veerandfinaal Türgi–Venemaa

Kell 23.00
••naiste 100 m tõkkejooksu finaal

Kell 23.15
••meeste 1500 m finaal

Kell 00.15
••naiste korvpalli veerandfinaal Prantsusmaa–Tšehhi