Tegemist oli XIX vooru kohtumisega, mis peeti ette seoses JK Dünamo mängijate osalemisega juulis toimuvatel üliõpilaste Euroopa meistrivõistlustel Serbia ja Montenegros.

Päikeseline ja soe õhtu meelitas Tamme staadionile mängu vaatama 350 inimest. Kohtumise esimese värava eest hoolitses 32. minutil Tammeka selle hooaja resultatiivseim mängija Kristjan Tiirik lüües oma kaheksanda värava Meistriliigas. Esimesel poolajal oli ka Aivar Annistel hea võimalus skoori suurendada, aga tema karistuslöök läks posti.

Teisel poolajal lõi oma hooaja teise värava Tammeka poolkaitsja Rasmus Tomson. Üleaja kolmandal minutil vormistas oma debüütmängus ründaja Timo Kuus lõppseisu lüües üks-üks olukorrast värava.

Tammeka peab oma järgmise mängu pühapäeval 19. juunil kui kodustaadionil võõrustatakse liiga liidrit FC TVMK Tallinnat. Kohtumine algab Tamme staadionil kell 17.00.

Teises Meistriliiga 15. juuni kohtumises jäi FC Kuressaare ja JK Tulevik Viljandi mõõduvõtt 1:1 viiki.

Jarmo Ahjupera viis 22. minutil Viljandi meeskonna juhtima, Kuressaare viigivärava lõi Martti Pukk pool tundi enne mängu lõppu.

Turniiritabelit juhib TVMK, kes on 14. mänguga kogunud 35 punkti, järgnevad FC Levadia 15-33, FC Flora 14-32, JK Trans 16-32, JK Merkuur 15-22, JK Tulevik 15-17, FC Valga 14-14, FC Kuressaare 15-11, JK Tammeka 15-9 ja JK Dünamo 15-4.