Eesti tegi järjekordselt tugeva mängu alguse ning esimese veerandi lõpus juhiti juba 25:13. Enne poolaega lasti rihma natuke lõdvemaks ja teisel veerandil kogusid vastased rohkem punkte kui eestlased, kuid pausile mindi siiski 40:29 eduseisus. Kuid publiku rõõmuks suudeti külma närvi hoida ning mäng lõppes 76:58.

Eesti koondisele tõi kõige rohkem punkte Henri Drell (13), Karl-Kristjan Karpin teenis 12 punkti ja Sten Saaremäel 10.

D-alagrupi võit on neli matši võitnud Eestil juba enne matši kindlustatud. Alagrupis lõpetas teisena Belgia. Tänane vastane Makedoonia jäi kolmandaks.

Mäng täispikkuses:

A-alagrupi kaks esimest on selgelt Suurbritannia ja Holland, kolmandaks tuli Tšehhi Rootsi ees. B-alagrupis liikusid edasi Horvaatia ja Bulgaari, kolmandaks jäeti seal Island. C-alagrupis jäi kaotuseta Iisrael. Poola (saldo 3-1) teisena peab õhtu viimast mängu Austriaga, Portugal lõpetas saldoga 3-2. D-grupis selgub kõik täna hilisõhtuks.

Eesti veerandfinaali vastaseks tuleb C-alagrupi teise koha omanik Poola. Veerandfinaalid peetakse reedel.