TÄHTEDE MÄNG: Viske-, pealtpaneku- ja osavusvõistlusel avaneb võimalus osaleda ka kolmel noormängijal


Tallinna Kalev v Kaunase Zalgiris, Kalev 25 mäng Saku Suurhallis.
Madis Soodla Kalev 25 ürituse pealtpanekuvõistluselFoto: JOOSEP MARTINSON

16. veebruaril toimuval Alexela Korvpalli Meistriliiga Tähtede Mängul peetakse lisaks suurele kohtumisele traditsiooniliselt ka mitmeid erinevaid väiksemaid mõõduvõtmisi. Nagu ikka, lähevad mängijad omavahel vastamisi kaugvisete võistluses, pealtpanekuvõistluses ning ka eraldi osavusvõistlusel Skills Challenge.

Kõigil kolmel võistlusel on kokku 10 osalejat - iga meistriliiga võistkonna ühele esindajale lisandub kümnes osavõtja noormängijate seast. U16 ja U18 vanuseklassi poisid ja tüdrukud peavad meistriliiga mängude vaheaegadel eelvõistlusi, mille järel selguvad kolm parimat, kes saavad oma oskusi näidata ka Tähtede Mängul suure publiku ees!

Pileteid üritusele saab osta Piletilevist. Kuni 15. novembrini maksab pääse õpilastele 10 ning täiskasvanutele 13 eurot. Tee isale isadepäevaks ilus kingitus ning saage üheskoos osa vägevast korvpalliõhtust!

2017. aasta 16. veebruaril toimub üle pikkade aastate taas meie korvpalliliiga Tähtede Mäng, mil Delfi ja Eesti Päevaleht kui peakorraldajad koos korvpalliliiduga toovad platsile koduliiga säravamad tähed. Viimati peeti korvpalliliiga Tähtede Mäng 2011. aastal Raplas, seejärel initsiatiiv soikus.

Idee taastada kõikjal maailmas menukas formaat - liiga tähtede mäng - tärkas tänavu varasuvel, mil Delfi ja Eesti Päevaleht korraldasid Kalevi N. Liidu meistriks tulemise 25. aastapäeval sõprusmängu Tallinna Kalevi ja Kaunase Žalgirise veteranide vahel.

Seotud lood:

Tähtede Mängul on kahe meeskonna peatreeneriteks Aivar Kuusmaa ning Gert Kullamäe.