TÄHTEDE MÄNG: VIDEO: Meenuta, kuidas Kullamäe ja Kuusmaa "Kalev 25" üritusel kolmeseid viskasid

Uus duell 16. veebruaril!

Alexela korvpalli meistriliiga Tähtede Mäng on vähem kui kuu aja kaugusel ja selleks, et teid vaikselt juba suure kohtumise meeleollu viia, pakume vaatamist ja meenutamist suviselt "Kalev 25" ürituselt, kus kaks peatreenerit Gert Kullamäe ja Aivar Kuusmaa hoolega kolmeseid visata said.

Endised Eesti koondise snaiprid juhendavad teatavasti ka tänavusi Tähtede Mängu meeskondi ja kui möödunud kolmapäeval kaks meest poksikinnastes vabaviskeid tabama pidid, saatis edu Aivar Kuusmaad, kes seeläbi ka algviisikute valimist alustada sai.

Juuni alguses oli aga pisut täpsema käega igapäevaselt Tartu Ülikooli korvpallimeeskonda juhendav Gert Kullamäe. See tähendab, et viimaste omavaheliste võistluste seis on kahel mehel 1:1.

Seega saab otsustav duell aset leidma veebruari keskel, kui pärast Tähtede Mängu 4. veerandaega just Kullamäe ja Kuusmaa omavahelise viskevõistlusega lõpliku võitja välja selgitavad.

Tähtede mäng toimub 16. veebruaril Saku Suurhallis. Suur korvpalliõhtu, mis sisaldab lisaks vingele showmängule ja slackliner Jaan Roose ülesastumisele ka erinevaid viske-, pealtpaneku- ja osavusvõistlusi ning Koit Toome ja Shanoni esinemisi, algab kell 18.30. Piletid vingele kossushowle on müügil Piletilevis.

Tähtede mängu nimitoetaja on Utilitas, partneriteks G4S, Triobet, Maks & Moorits, Tallinna linnavalitsus ja Sportland.