TÄHTEDE MÄNG: Vaata Rapla fännide trips-traps-trulli videot

 (33)
Soodushinnaga piletid müügil vaid täna õhtuni!

16. veebruaril toimub korvpallishow Alexela korvpalli meistriliiga mängijate osavõtul, kui Saku suurhallis peetakse koduse kossuliiga Tähtede mäng. See on suurepärane meelelahtusüritus kogu perele, mille peaosas on muidugi korvpallurid, aga ka fännidel on oma suur osa showst. Lisaks käimasolevale hääletusele ootame poolehoidjatelt trips-traps-trulli videosid!

Esimesena on trips-traps-trulli treeningvideo Delfi Spordi toimetusele edastanud Rapla fännid. Spordisõbrad on kogunenud saali harjutama, tehakse lihtsalt sporti, saab nalja ning samuti saab selgeks mäng.

Rapla ootab nüüd vastaseid. Palume ka teiste meeskondade fännidel saata oma videod. Neli paremat fännigruppi saavad oma oskuseid näidata 16. veebruaril Saku Suurhallis.

Videosid ootame: yritus@epl.ee

Tähtede mängule on piletid vaid tänase õhtuni müügil soodushinnaga, samuti on parimate kohtadega piletid otsakorral - kiirusta, kui tahad suurt korvpallishow'd nautida kõige etematelt istetelt!

Tee ka enda valik algviisikute osas ning vaata hääletuse täpset hetkeseisu, vajutades alloleval bänneril!

Alexela korvpalli meistriliiga Tähtede mäng toimub 16. veebruaril Saku Suurhallis. Suur korvpalliõhtu, mis sisaldab lisaks vingele showmängule ja slackliner Jaan Roose ülesastumisele ka erinevaid viske-, pealtpaneku- ja osavusvõistlusi ning Koit Toome ja Shanoni esinemisi, algab kell 18.30. Piletid vingele kossushowle on müügil Piletilevis ning on detsembri lõpuni saadaval soodushinnaga - ära jäta võimalust kasutamata!

Seotud lood:

Tähtede mängu nimitoetaja on Utilitas, partneriteks G4S, Triobet, Maks & Moorits, Apollo, Tallinna linnavalitsus ja Sportland.