TÄHTEDE MÄNG: Selgusid Läti 3x3 staarid, kes asuvad Kuusmaa, Kullamäe ja Ratase vastu

 (2)
Tähtede mängu piletid saadaval Piletilevis!
Tähtede mäng 16.02.2018
Tähtede mäng 16.02.2018Foto: Andres Putting

Eile teatas Läti korvpalliliit, et ka nende poolt tuleb Tähtede mängu vaheajal 3x3 showmatšil platsile vähemalt üks endine tippmängija ja üks meelelahutustäht.

Lätlaste kosseis: Kaspars Cipruss, Sandis Miltovičs, Roberts Zeile ja Edgars Bērziņš. Neist nimekaim on kahtlemata Cipruss, kes on oma karjääri jooksul mänginud ka Rakvere Tarvases, aga veel Ljubljanas, Odessas, Sevillas, Tarnowis, Triestes jne. Ta professionaalne karjäär algas 20 aastat tagasi Riia SKA/Broceni meeskonnas.

Sanis Mitlovics on Läti armastatuim spordivõistluste õhtujuht, Zeile on treener ja Bērziņš Läti korvpalliliiga üks juhtidest.

Eesti võistkonnaga olid nõus liituma meie viimaste aastakümnete parimad kaugviskajad Aivar Kuusmaa ja Gert Kullamäe. Lisaks korvpalliliidu ekspresident ning tänane peaminister Jüri Ratas.

"Töötu" Kullamäe tunnistas, et tal on hetkel vorm hea, sest käis pojal Saksamaal külas, kus sai iga päev sörkida. Teine "töötu" - Aivar Kuusmaa - oli küll mures, kuidas nad Gerdiga platsil välja paistavad, kuid oli nõus Eesti lippu kõrgel hoidma kuni ühel hetkel ta enda ja Kullamäe poeg nad showmängudes kunagi välja vahetavad.

Peaminister Ratas oli meeskonnakaaslastest kuuldes napp: "Tulen ikka."

Kullamäel ja Kuusmaal on Tähtede mänguga pikem suhe - nad olid 2017. aastal erinevate meeskondade peatreeneriteks.

Seotud lood:

Kohtumise korraldab Ekspress Meedia.

Tähtede mängu üritused algavad Tartu ülikooli spordihoones täna kl 16.30, uksed avatakse kl 16, piletid sadaval SIIN.