TÄHTEDE MÄNG: Saage tuttavaks noormehega, kes korvpallimängu vaheajal kõnnib ja hüppab maa ning taeva vahel

 (4)

Köielkõndijaid oleme me kõik näinud, kuid see, et keegi maa ja taeva vahel tasakaalu hoides ka saltosid teeks, on ilmselt paljudele meist midagi uut. Kõike seda näeb 2017. aasta 16 veebruaril, mil Saku hallis on Eesti korvpalliliiga Tähtede Mängu meelelahutusprogramm.

24-aastane Jaan Roose - muide, varasem Madonna tantsutrupi liige - võitis septembris Sitsiilias Red Bulli slackline'i võistluse ning kerkis sellega ühtlasi oma alal maailma parimaks. Roose teeb justkui möödaminnes saltosid, ent tema firmatrikk on seotud hoopis riiete ja jalatsitega.

Seda, mida kavatseb Roose teha 16. veebruaril Saku suurhallis toimuval korvpalli Tähtede mängul, vaata juba videost!

Pileteid üritusele saab osta Piletilevist.

2017. aasta 16. veebruaril toimub üle pikkade aastate taas meie korvpalliliiga Tähtede Mäng, mil Delfi ja Eesti Päevaleht kui peakorraldajad koos korvpalliliiduga toovad platsile koduliiga säravamad tähed. Viimati peeti korvpalliliiga Tähtede Mäng 2011. aastal Raplas, seejärel initsiatiiv soikus.

Idee taastada kõikjal maailmas menukas formaat - liiga tähtede mäng - tärkas tänavu varasuvel, mil Delfi ja Eesti Päevaleht korraldasid Kalevi N. Liidu meistriks tulemise 25. aastapäeval sõprusmängu Tallinna Kalevi ja Kaunase Žalgirise veteranide vahel.

Seotud lood: