TÄHTEDE MÄNG: Piletid suurele kossusõule kolme päeva jooksul müügil soodushinnaga!

 (12)
TÄHTEDE MÄNG: Piletid suurele kossusõule kolme päeva jooksul müügil soodushinnaga!
Tähtede Mäng

16. veebruaril toimuvale Eesti korvpallihooaja suursündmusele, Alexela Korvpalli Meistriliiga Tähtede Mängule saab kuni reedeni osta pileteid 30-protsendilise soodustusega.

Piletilevi kampaania raames on järgnevate päevade jooksul pääsmed mitmetele erinevatele üritustele müügil tavapärasest soodsama hinnaga ning üheks nimetatud sündmuseks on ka Tähtede Mäng. Kui tavapäraselt maksab täispilet 20 eurot, siis nüüd on kuni reedeni võimalik see endale soetada vaid 14 euroga. Kiirusta, sest allahindlusega piletite arv on piiratud!

16. veebruaril algusega kell 18 toimuv Tähtede Mäng toob Saku Suurhalli kohale kogu Eesti koduse korvpalliliiga paremiku. Lisaks suurele mängule toimub rida erinevaid viske-, pealtpaneku- ja osavusvõistlusi, kus selgitatakse välja Eesti parimad mitmetes erinevates korvpallielementides.

Tähtede Mängu võistkondade juhendajateks on legendaardsed mängijad ning nüüdsed treenerid Aivar Kuusmaa ning Gert Kullamäe.

Lisaks korvpallile on suurel õhtul esinemas Eesti tuntud ja armastatud artistid, samuti esineb Eesti parima slackliner Jaan Roose.

Osta piletid siit!