TÄHTEDE MÄNG: Gert Kullamäe: osalesin kunagi Hollandis Tähtede mängul, kus olin oma meeskonnas ainus valge mees

 (5)
Piletid viimaseid päevi soodushinnaga!

16. veebruaril toimub Saku Suurhallis taaskord Alexela Korvpalli Meistriliiga Tähtede Mäng. Sinise meeskonna peatreeneriks valitud Gert Kullamäe meenutas oma huvitavamaid Tähtede mängude kogemusi ning valis välja mängija, kelle ta enda võistkonda kindlasti võtaks, kui see võimalik oleks!

"Minu kõige eredam mälestus on tegelikult välismaal mängimisest. Hollandis valiti mind kunagi Tähtede mängule ja mul õnnestus olla ainus valge mees oma meeskonnas - isegi peatreener oli must!" meenutas Kullamäe.

"See oli selline mäng, kus minul oli üsna vähe teha. Mäletan, et alustasin mängu ja siis mind võeti ära sealt mängust. Kuna mäng käis teisel korrusel, siis mul sinna asja ei olnud."

Vaata Delfi TV videost veel, millise Eesti mängija ning millise maailma mängija ükskõik millisest ajastust Kullamäe enda meeskonda kindlasti võtaks, kui see võimalik oleks!

Pileteid üritusele saab osta Piletilevist. Sooduspiletid (õpilastele 10 ning täiskasvanutele 13 eurot) on müügil vaid kuni teisipäeva ehk 15. novembrini - tegutse kiirelt!