TÄHTEDE MÄNG: Ennusta, kes võidab Eesti-Läti vs Soome liiga staaride kohtumise ja võida äriklassi reis kahele Abu Dhabisse!

 (1)
Maanduvad lennukid september 2017
Maanduvad lennukid september 2017Foto: Andres Putting

16. veebruaril Tartus toimuva korvpalli Tähtede mängu korraldajad ja air baltic on kõikide suurmatši võitja ennustajate vahel pannud mängu kaks suurepärast lennupiletit Abu Dhabisse.

Ennustusmäng on olemuselt väga lihtne: 16. veebruaril toimuval korvpalli Tähtede mängul võistlevad omavahel Korisliiga ja Olybeti Korvpalliliiga tähed ja sina pead arvama: kes võidab selle kohtumise?

Ennustada saab SIIN.

Nii lihtsalt ongi võimalik võita äriklassi lennupiletid kahele Abu Dhabisse airBalticuga. Abu Dhabi on ideaalne reisisihtkoht, kui soovite nautida rannamõnusid ja päikesevanne, jalutada promenaadidel või harrastada veesporti. Lennupileteid saab võitja kasutada kuni 2019. aasta lõpuni.

Tähtede mäng on Tartus 16. veebruaril algusega kl 17. Lisaks kohtmisele endale on seal ports osavusvõistlusi, staaride 3x3 mäng, esineb Reket, õhtut juhivad Kalev Kruus ja Sandis Miltovics jne.

Kohtumise korraldab Ekspress Meedia, pileteid saab osta SIIT.

Matši partneriteks on Utilitas, Tartu linn, Dorpat, Tasku, Tartu Coop, Top Auto, Viru Õlu, Sportland, Maks ja Moorits, AVIS, Tallink, Tartu Veevärk, E-Piim, Compensa.