Alates teisipäevast on kõigil korvpallihuvilistel võimalus osaleda nende meeskondade avaviisikute koostamisel Eesti Korvpalliliidu kodulehel www.basket.ee.

Ülejäänud mängijad lisavad võistkondade treenerid, kelleks võõrleegionäridel on hollandlane Maarten Van Gent ja kohalikel staaridel 01. veebruariks KML-i turniiritabelit juhtiva meeskonna treener, kelleks on TTÜ/A. Le Coqi treener Heino Enden.

Lisaks meeste mängule on kõigil külastajatel võimalus kaasa elama tulla ka Naiste Korvpalli meistriliiga tähtedemängule.

Päeva jooksul toimub palju huvitavat spordihuvilistele: ka sel aastal toimuvad traditsiooniks saanud pealtpanekuvõistlus, 3-punktivisete võistlus jpm.

Eelmine aasta toimus Tähtedemäng 22.03.2003. Esimeses mängus kohtusid esmakordselt Tähtemängu raames ka koduliiga naistähed. Kohtusid Lea Vene All- Star ja Kersti Sireli All-Star. Põnevas punkt-punkti mängus jäi peale Kersti Sireli All-Star 91:81 (25:28, 21:22, 15:17 ja 30:14). Mängu parimaks valiti Merike Anderson.

Päeva teises mängus kohtusid sporditähed muusikatähtedega. Viimased jäid peale tulemusega 78:61 (veerandajad vastavalt 13:10, 18:15, 26:20 ja 21:16). Üleplatsimees oli 29 punktiga Indrek “Summer” Raadik ansamblist The Tuberkuloited.

Õhtu viimases ja kõige tasavägisemas mängus astusid vastakuti Peugeot Korvpalli Meistriliiga võõrleegionärid ja eestlased. Mäng möödus suuremalt jaolt võõrleegionäride juhtimisel, viimasel veerandajal suutsid eesti tähed kaotusseisu tasa mängida ja võita kogu mängu 120:118 (veerandajad 25:23, 32:45, 21:23 ja 42:27). Mängu MVP-ks valiti Gregor Arbet, kes toetas oma meeskonda 23 punktiga.

Pealtpanekuvõistluses sai ülekaaluka võidu Audenteses spordikooli 11 klassis õppiv Marko Riis, kes eelvoorus kogus zürii liikmetelt 2 katse eest 50 võimalikust punktist 49. Publiku pani jahmatama 1 liigas palliv Riis eelkõige oma eelvooru 2 katsega, kui surus palli korvi enne selle jalge vahelt läbi viies. Finaaliski ei jätnud 185 cm Riis oma rivaalidele Asko Paadele ja Heiki Riivesele mingit vastupanu võimalust, lennates parimal katsel paarkümmend sentimeetrit pärast vabaviskejoont õhku ja lõpetades õhulennu võimsa pealtpanekuga. Teiseks jäi heitluses Heiki Riives ja kolmandaks tartlane Asko Paade.

3-punkti visete võistluse võitis Carson Cunningham saades 30-st maksimaalsest punktist 17, teiseks jäid Robbie Reid ja Rauno Pehka kogudes võrdselt 14 punkti. Eelvoorus kogus Rauno Pehka parimana 18 punkti.