Esimesena jõudis lõppkohtumisele Sylvester, kes alistas 3:1 (17:25, 25:19, 25:20, 27:25) karikakaitsja SELVER/Audentese Ülikooli, teatab ETV Sport.

Sylvesteri ja Audentese esimest geimi alustas jõuliselt valitsev karikavõitja SELVER/Audentese Ülikool ja võitis selle 25:17.

Teises geimis kogus end Sylvester ja võitis selle ja ka järgmise punktidega 25:19 ja 25:20. Neljas geim möödus SELVER/Audentes Ülikooli taktikepi all, seisul 24:22 polnud geimivõidus enam kahtlust.

Üks ebaõnnestumine rünnakul ja teine servi vastuvõtul lubas Laimons Raudsepa Sylvesteril viigistada. Otsustavate närviliste punktide mängimisel olid paremad Sylvesteri mängijad ja geim kuulus neile 27:25.

Teises poolfinaalis alistas Tartu Pere Leib 3:2 (25:18, 17:25, 25:18, 22:25, 17:15) Falck Pärnu VK.

Otsustavas geimis juhtisid pärnakad 5:1 ja 8:5, kuid tartlased seadsid jalule viigi 10:10. Pärnul oli veel kaks matšpalli seisudel 14:13 ning 15:14, kuid lõpuks kuulus võit siiski Tartule.

Finaalmäng algab Kuressaares pühapäeval 18. detsembril kell 14.00.